TRAMPKARZE  R 2005   3 LIGA WOJEWÓDZKA  D - 1

UKS  RUCH  CHORZÓW  -  UNIA  KOSZTOWY     0  :  2    [  0 : 0  ]

BRAMKI:   KRYJAK   CHEBEL

ASYSTA:   RAK   KRYJAK

Jak w meczu ze Stadionem graliśmy przy strasznej duchocie a to wyraźnie nie odpowiada moim chłopcom bo ruszają się wolno a podania są bardzo niedokładne i nie dochodzimy do piłek bo nie chce się nam za nimi pobiegnąć. Mimo wszystko pierwsza połowa należała do nas mieliśmy przewagę w polu i stworzyliśmy kilka sytuacji podbramkowych. Najlepsze to w 10' akcja 3 na dwóch obrońców zakończona strzałem Raka obok słupka w 30' gdy Długosz minął ładnym zwodem obrońcę ale strzelił w boczną siatkę i w 31' gdy Anglart na wprost bramki na 7m strzelił obok słupka. Początek drugiej połowy to gra w środku pola kilka strzałów na naszą bramkę z rzutów wolnych nie zagraża naszej bramce i zaczynamy się budzić. W 19' kapitalna akcja Szmołda podaje do Jamrozika ten mija dwóch obrońców ale nie zdążył uderzyć precyzyjnie bo bramkarz rzucił mu się pod nogi blokując strzał. W 21' walka o piłkę Rak podanie do Kryjaka ten przerzuca sobie piłkę nad przeciwnikiem strzał zza pola bramkowego piłka dostaje jakiejś rotacji i wyślizguje się z rąk bramkarza i wpada do bramki 1 : 0. W 23' strzał głową Jamrozika nad poprzeczką w 25' strzał Chebla obok słupka i w 30' ładne podanie Kryjaka do Chebla ten sam przed bramkarzem strzela mocno po ziemi 2 : 0.

Piwowarczyk [ 30' Urbańczyk ] - Ścierski  Kryjak  Karczewski - Rak  Jamrozik - Bożek  Pukocz  Wilk         oraz zmiennicy: Anglart  Chebel  Cieplok  Ciepły  Długosz  Filec  Kępa  Szmołda

Zwycięstwo dało nam już pewne trzecie miejsce w lidze i zostawiło otwartą drogę do miejsca drugiego lub nawet awansu do 2 ligi wojewódzkiej. Musimy tylko poprawić grę w obronie i zacząć grać bardziej zdecydowanie i więcej się ruszać po boisku. Trenujemy poniedziałek wtorek piątek o 16.00 w środę gramy zaległy mecz z Ruchem Chorzów o godzinie 16.00 a w sobotę lub niedzielę ostatni mecz ligowy z GKS Katowice.