Unia Kosztowy i Akademia Piłkarska ALLECCO - strona oficjalna

STADION  ŚLĄSKI  -  UNIA  KOSZTOWY                1  :  1      [  0 : 0  ]

BRAMKA:   CHEBEL

ASYSTA:   URBAŃCZYK

Nie wiem czy presja wyniku związana z tym że zwycięstwo dawało nam szanse na awans do drugiej ligi czy powód prozaiczny związany z trudnymi warunkami do gry [ duchota utrudniająca oddychanie, sztuczna trawa odparzająca stopy i możliwość biegania] spowodował że graliśmy słabo, wolno rozgrywając piłkę a nasze akcje prowadzone były małą ilością zawodników. Drużyna gospodarzy grająca bardzo bojaźliwie widząc naszą nieporadność zaczęła grać coraz śmielej i zaczęła zagrażać naszej bramce chociaż głównie z rzutów wolnych strzelając bardzo niecelnie. My też nie mieliśmy dogodnych do strzelenia sytuacji i mecz toczył się w środkowej części boiska chociaż w końcówce pierwszej połowy Anglart znalazł się sam przed bramkarzem ale strzelił lekko i bramkarz obronił jego strzał. Dużo lepiej wyglądała druga połowa tempo akcji wyraźnie wzrosło zaczęły się pojawiać zagrożenia bramki z jednej i z drugiej strony aż wreszcie w 13' Urbańczyk kasując akcje Stadionu wybija piłkę do przodu Chebel wychodzi na pozycje sam na sam z bramkarzem ładny strzał pod poprzeczkę i obejmujemy prowadzenie 1 : 0. Chwilę później znów Chebel jest sam na sam z bramkarzem niestety strzela prosto w niego i tracimy okazje do podwyższenia wyniku i dobicia gospodarzy. Jeszcze po rzucie rożnym Filec strzela głową trafiając piłką w poprzeczkę a w 21' po rzucie wolnym wykonywanym prawie z połowy boiska mocno uderzona piłka leci w stronę naszej bramki niestety niepotrzebna próba wybicia piłki naszego zawodnika powoduje zmianę kierunku lotu piłki i ta wpada obok naszego bramkarza do bramki 1 : 1. Rzucamy się do odrabiania strat ale gospodarze umiejętnie wybijają nas z uderzenia nasze akcje są bardzo nerwowe podania niedokładne indywidualne próby zakończenia akcji kończą się niepowodzeniami i remisujemy tracąc szansę na historyczny awans chociaż osobiście uważam że 3 miejsce w gronie tak doborowych drużyn w lidze która jest najmocniejsza na Śląsku jest tak niesamowitym osiągnięciem że powinno być powodem do dumy moich chłopców. Jednak z przebiegu całego meczu trzeba przyznać że remis jest jak najbardziej sprawiedliwy bo nie byliśmy drużyną lepszą chociaż przy odrobinie szczęścia którego niestety w większości meczy nam brakuje mogliśmy go wygrać.

Piwowarczyk [ 30' Urbańczyk ]- Ścierski  Kryjak  Cieplok - Rak  Jamrozik - Filec  Chebel  Pukocz      oraz zmiennicy: Wilk  Kępa  Długosz  Anglart  Szmołda

W tym tygodniu trenujemy: poniedziałek [ niebieskie ] wtorek [ czarne ] piątek [ niebieskie ] o godzinie 16.00 w czwartek motoryka o 17.30 [ czerwone ] a w niedzielę 10 czerwca kolejny wyjazd tym razem na Kresy gramy z UKS Ruch Chorzów o godzinie 11.00.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Strefa Rodzica

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Unia  KosztowyAKS  Mikołów
Unia Kosztowy 3:0 AKS Mikołów