TRAMPKARZE   3  LIGA  WOJEWÓDZKA   D - 1

UNIA  KOSZTOWY  -  STADION  ŚLĄSKI           1  :  0        [  1 : 0  ]

BRAMKA:   CHEBEL

ASYSTA:   JAMROZIK

Trzeba przyznać że do tego meczu chłopcy podeszli z bardzo dużą koncentracją ; zaangażowaniem i w pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę stwarzając sobie 9 bardzo dobrych sytuacji do zdobycia gola wykorzystując jedną a goście oddali tylko jeden groźny strzał w 27'  z rzutu wolnego pewnie obroniony przez Piwowarczyka. Strzelali Chebel Cieplok Rak Ścierski Jamrozik. W 6' kapitalne podanie Jamrozika za plecy obrońców spowodowało że Chebel wyszedł sam na sam z bramkarzem ładny techniczny strzał i prowadzimy 1 : 0. W 13' przeprowadzamy kapitalną akcję Rak Chebel Rak który jest sam na sam z bramkarzem ale ten broni strzał nogami. Początek drugiej połowy nie zapowiadał nerwowej końcówki dalej mamy przewagę w 9' ładne wyjście z pressingu w obronie zakończone podaniem Jamrozika do Chebel ale jego strzał broni bramkarz. W 14' mocny strzał Jamrozika bramkarz broni przed siebie niestety Pukocz nie dał rady dobić piłki do bramki. W 15' Szmołda sam przed bramkarzem ale strzał broni bramkarz a za chwilę Pukocz oddaje ładny strzał wzdłuż bramki obok słupka. W tym momencie jakby odcięło nam dopływ tlenu zaczęło brakować sił po kapitalnej wyczerpującej przez 45 minut grze i goście zaczęli zagrażać naszej bramce chociaż tak naprawdę oddali jeden groźny strzał z rzutu wolnego w 31' który fantastycznie broni Urbańczyk. Dziękuję i gratuluję chłopcom walki i dobrej gry.

Piwowarczyk [ 30' Urbańczyk ] - Ścierski  Kryjak  Cieplok - Rak  Jamrozik - Bożek  Chebel  Ciepły oraz zmiennicy: Pukocz  Filec  Kępa  Szmołda  Anglart.

W tym tygodniu trenujemy wtorek [ niebieskie ] piątek [ czarne ] 16.00 w czwartek [ czerwone ] 17.30 motoryka. Mecz ligowy zgodnie z terminarzem aktualnym na stronie gramy na wyjeździe z Ruchem Chorzów w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 11.00 [ Kresy ]. Pozdrawiam.