04-2024

R 2005 obóz

• autor: trener mp, 2018-01-31 19:54

Dzień 5

Tak jak pisałem wczoraj kolacja w postaci spaghetti znikła w jednej chwili dokładka także ale o dziwo pomimo zabrania za karę na noc telefonów niektórzy mieli problemy z zaśnięciem. Rano pobudka śniadanie i spacerek na orlik na mecz kontrolny z GKS Katowice rocznik 2004 ale grający w 4 lidze. Pomimo osłabienia brakiem Wilka zaczęliśmy fantastycznie i szybko prowadziliśmy 2 : 0 a pózniej 3 : 1 po strzałach dwukrotnie Chebel i raz Jamrozik który miał dzień tzw konia i wszystko mu wychodziło. Niestety wdaliśmy się w przepychanki z fizycznie dużo silniejszymi przeciwnikami i na przerwę schodziliśmy przegrywając 3 : 4. W czasie przerwy podpowiedz żeby grać szybciej piłką więcej na jeden kontakt i odważniej wlączać się do przodu w każdą akcję. Drugą połowę zaczęliśmy będąc myślami jeszcze na przerwie i po 2 minutach przegrywaliśmy już 3 : 6. Maszyna zaskoczyła szybkie płynne akcje spowodowały że po golach Jamrozika - 4  Chebel - 2 i Kryjaka prowadziliśmy już 10 : 6. Pózniej jeszcze Rak Jamrozik Pukocz i Chebel strzelili bramki co przy jednej straconej dało nam zwycięstwo 14 : 7. Po obiedzie zakończenie turnieju tenisa stołowego i zwycięstwo Pukocza nad Wrożyną o 3 miejsce i Chebel nad Ścierskim o 1 miejsce. Wręczenie nagród i poszliśmy na trening na sali pózniej wyprawa do hotelu Kotarz na basen kolacja i regenerujemy siły przed kolejnymi dniami kiedy będziemy podnosili swoje umiejętności piłkarskie. Pozdrawiam i przypominam że wracamy w sobotę po śniadaniu około południa.