R 2005 pierwszy sparing w 2018

• autor: trener mp, 2018-01-13 14:51

APN TYCHY  -  UNIA  KOSZTOWY      5  :  3   [  1 : 2 ;  2 : 1  ;  2 : 0  ]

BRAMKI:   RAK   CHEBEL - 2

Graliśmy trzy tercje po 25 minut pierwsza w najmocniejszych składach. Urbańczyk - Ścierski  Kryjak  Karczewski - Jamrozik  Chebel - Rak  Pukocz  Wilk. Pierwsze 10 minut badanie się wzajemne pózniej zdecydowana nasza przewaga i co chwilę słyszałem za swoimi plecami jęki zawodu rodziców i pomruki niezadowolenia że takie piękne strzały fantastycznie bronił bramkarz gospodarzy. W 17' walka o piłkę Pukocza powoduje że otwiera się korytarz do bramki dla Raka który sam przed bramkarzem popisuje się dużym spokojem strzelając precyzyjnie w róg bramki 1 : 0. W 24' Chebel który minutę wcześniej nie wykorzystał akcji sam na sam rehabilituje się strzelając mocno pod poprzeczkę i prowadzimy 2 : 0. Niestety tuż przed końcowym gwizdkiem niepotrzebne szybkie wybicie piłki w dodatku lekko i do przeciwnika powoduje akcje sam na sam wykorzystaną przez przeciwnika 2 : 1. Na drugą tercję zostali Kryjak Jamrozik Chebel i do gry weszli Szmołda Długosz Garbiec Filec Kępa i do bramki Piwowarczyk. Nasze akcje straciły wyraznie na dynamice i płynności zabrakło agresywnego ataku napastników i gospodarze chociaż też wymienili większość zawodników uzyskali wyrazną przewagę udokumentowaną w 7' i 9' akcjami sam na sam i zdobyciem dwóch goli. Dopiero w 21' indywidualna akcja Chebla z własnej połowy zakończona wyjściem sam na sam z bramkarzem i strzałem obok niego pozwoliło nam zdobyć gola i wyrównać stan meczu na 3 : 3. Ostatnią tercję rozpoczęliśmy w składzie: Urbańczyk - Ścierski  Rak  Filec - Karczewski  Wilk - Szmołda  Pukocz  Długosz i po 13 minutach zmiana Szmołda Długosz - Garbiec Kępa i do bramki Piwowarczyk. Przeciwnicy też rotowali w składzie dlatego w grze było dużo przypadkowości w dodatku gra przez 50 minut ciągle pod zimny wiatr spowodował chyba ubytek sił w naszych szeregach bo w 9' brak dokładności w rozegraniu piłki zakończył się ładnym strzałem w samo okienko 3 : 4 a w ostatniej minucie prosta strata i brak wybicia piłki powoduje że przeciwnik strzela spokojnie do pustej bramki i przegrywamy mecz 3 : 5.

Na tle dobrego przeciwnika grającego spokojnie i dokładnie piłką i mającego dobrze poukładaną linię obrony nasza gra w pierwszych 25 minutach wyglądała bardzo przyzwoicie. Można tylko się doczepić do dużej nerwowości i zbyt szybkich przez to niedokładnych podań ale walka o piłkę począwszy od napastników była na wysokim poziomie.

Jutro uczestniczymy w turnieju Młoda Gieksa CUP. Powołanie otrzymali: Chebel  Jamrozik  Karczewski  Kryjak  Piwowarczyk  Pukocz  Rak  Ścierski  Urbańczyk  Wilk. Zbiórka 08.30 na miejscu. Powodzenia.