TRAMPKARZE  R 2005   3 LIGA  WOJEWÓDZKA  D - 1

CZARNI  SOSNOWIEC  -  UNIA  KOSZTOWY    1  :   1   [  0 : 0 }

BRAMKI:  CHEBEL

ASYSTA:  URBAŃCZYK

Ponieważ już od jakiegoś czasu mieliśmy pewne 4 miejsce mając dużą stratę do miejcsa 3 i wysoką przewagę nad miejscem 5 więc mecz z Czarnymi Sosnowiec mogłem potraktować jak sparing i dać szansę gry zawodnikom którzy w dotychczasowych meczach grali trochę mniej. Drużyna gospodarzy to przeciwnik bardzo niewygodny bo chociaż przegrali prawie wszystkie mecze to wszystkim przeciwnikom sprawiali dużo problemów przegrywając tylko jedną bramką. Tym bardziej cieszyłem się że w walce o ligowe punkty będę mógł sprawdzić umiejętności i zachowanie niektórych zawodników którzy mogą w nowym sezonie grać w podstawowym składzie. Zimno ale słonecznie więc warunki do gry idealne jednak nasza gra była bardzo szarpana dużo niedokładności oraz błędy pojedyńczych zawodników które decydowały że brakowało płynności w grze. Sam mecz był wyrównany więcej strzałów oddali przeciwnicy ale bez zagrożenia naszej bramce my mieliśmy bardziej konkretne sytuacje ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać i dopiero w 27' drugiej połowy szybkie wybicie piłki przez naszego bramkarza spowodowało że Chebel znalazł się sam na sam z bramkarzem i chociaż wcześniej zmarnował dwie takie sytuacje tym razem spokojnie umieścił piłkę w bramce i objęliśmy prowadzenie 1 : 0. Niestety zabrakło koncentracji i minutę pózniej długa piłka z obrony tym razem zawodnik Czarnych znalazł się sam na sam z naszym bramkarzem i w 28' znów był remis tylko że bramkowy 1 : 1.

Urbańczyk - Filec  Kryjak  Długosz - Jamrozik  Karczewski - Garbiec  Ciepły  Szmołda   oraz drugi skład: Rak  Kępa  Chebel  Wilk  Martyniak  Anglart pod nieobecność dwóch zawodników wspomagani pozostającymi na boisku w pierwszej połowie: Ciepły  Filec oraz w drugiej połowie Anglart Długosz

Debiut w 3 lidze wojewódzkiej uważam za udany zbyt dużo nieszczęśliwych remisów spowodowało że dość szybko straciliśmy szansę na awans a zwycięstwa nad drużynami które uplasowały się za nami w ligowej tabeli dało nam pewne miejsce powyżej środka. Pomimo porażek z liderem MUKP Dąbrowa Górnicza uważam że toczyliśmy z nimi wyrównaną walkę a w drugim meczu nawet byliśmy lepsi i tylko dwie porażki z v-ce liderem GKS Katowice były całkowicie zasłużone bo byliśmy drużyną słabszą. Z trzecią drużyną naszej ligi Zagłębiem Sosnowiec bilans mamy korzystny wygrywając na własnym boisku 4 : 1 i ulegając na ich boisku 2 : 4.

W tym tygodniu trenujemy poniedziałek [ czarne ] 17.30 [ sparing z rocznikiem 2003 ] wtorek [ czerwone ] 16.00 czwartek [ niebieskie ] 17.30 i piątek [ czarne ] 16.00. Czekam na info od trenera Sarmacji Będzin [ zmierzymy się z nimi na wiosnę bo awansowali do 3 ligi ] bo jest możliwość rozegrania w sobotę na ich boisku meczu kontrolnego. Pozdrawiam serdecznie.