TRAMPKARZE  R 2003  IV  LIGA  OKRĘGOWA   C - 2

UNIA  KOSZTOWY  -  RUCH  CHORZÓW       2  :  6     [  0 : 4  ]

BRAMKI:   KOZACZUK   SZMOŁDA

ASYSTA:   CZECH

W pierwszej połowie drużyna Ruchu miała 6 sytuacji do zdobycia bramki i wykorzystała 4 my mieliśmy 7 nie wykorzystaliśmy żadnej. Sytuacje Ruchu podałem wszystkie możliwe z naszej strony tylko te najbardziej klarowne. Od kilku meczy trwała nieoficjalna niezdrowa rywalizacja o króla strzelców i niektórzy zawodnicy woleli indywidualnych prób zdobycia gola niż podać do lepiej ustawionego kolegi. Dlatego też głównym akcentem w czasie przerwy było zwrócenie uwagi że drużyna to kolektyw a nie indywidualne popisy i chore ambicje. Przyniosło ten efekt w postaci walki i wzajemnych podań ale w dniu dzisiejszym myślami byliśmy chyba już na wakacjach bo marnowaliśmy takie sytuacje których nawet przy naszej dużej nieskuteczności strzeleckiej nie powinniśmy zmarnować. Zaczęło się dobrze bo w 6' ładna akcja Kozaczuka strzał po długim rogu 1 : 4 w 10' Szmołda sam na sam z bramkarzem trafia w słupek. Marnujemy jeszcze kilka dogodnych sytuacji i dopiero w 26' Czech podaje do Szmołdy ten znów sam przed bramkarzem wreszcie trafia do bramki 2 : 4. Ruszyliśmy do przodu zapominając o obronie i nadzialiśmy się na kontry w 28' i w doliczonym czasie w 37' tracąc dwie bramki. Ogólnie w drugiej połowie Ruch miał 4 sytuacje wykorzystał 2 my znowu 7 ale wykorzystaliśmy 2. Po zobaczeniu materiału filmowego bo mecz był nagrywany przez kierownika nr 2 Darka [ wielkie dzięki ] upewnie się lub nie w swojej opini ale uważam że piłkarsko byliśmy lepsi graliśmy ładniej kombinacyjniej mając przewagę w polu ale Ruch miał dobrego środkowego pomocnika i dwóch szybkich skrzydłowych którzy rozmontowali naszą obronę wykorzystując prawie wszystko to co sobie stworzyli.

Tym meczem żegnam się z drużyną z którą spędziłem piękne chwile przez rok czasu patrząc jak zaczynają grać fajną piłkę, nabierają pewności w swojej grze, jak cieszą się z każdej wygranej dzięki którym w każdym sezonie pięliśmy się coraz wyżej w ligowej tabeli. Zostało jeszcze dużo pracy i jestem pewny że nowy trener Darek Szabrański wprowadzi więcej pewności w szeregach tej drużyny i wykorzysta bardzo duży potencjał możliwości jaki posiadają Ci chłopcy aby odnosili kolejne sukcesy. Dziękuję bo dużo się nauczyłem przy Was i życzę Wam dużo szczęścia  w życiu sportowym i prywatnym.

Oberc - Pajor  Latko  Zając  Richter - Szmołda  Czech  Żemlok - Kozaczuk  Konowalski  Puchała i jedyny zmiennik z rocznika 2005 Artur Filec.

W tym tygodniu trenujemy poniedziałek środa o 17.30 w piątek 16.00 a w sobotę najprawdopodobniej zrobimy zakończenie sezonu ale szczegóły podam na treningu. Trenujemu do końca czerwca.