TRAMPKARZE R 2005    IV LIGA  OKRĘGOWA   D2

UNIA  KOSZTOWY  -  GKS  KATOWICE         5  :  1   [  2 : 0  ]

BRAMKI:   CHEBEL - 4    PUKOCZ

ASYSTA:   JAMROZIK   WILK  -  po 2

Jak wielki potencjał jest w tej drużynie widać było w meczach kontrolnych przed sezonem gdy graliśmy z mocnymi drużynami z 3 ligii. Dużo gorzej wygląda to gdy gramy przeciw słabszemu przeciwnikowi bo przy słabszej koncentracji gra nie wygląda dobrze jak było w dwóch pierwszych meczach ligowych. Dzisiaj naszą moc potwierdziliśmy w meczu z dobrze grającą drużyną GKS Gieksa Katowice. Po odsłuchaniu opisu meczu nagranego na dyktafonie wyszło mi że w pierwszej połowie stworzyliśmy 16 groznych sytuacji pod bramką przeciwnika strzelając dwie bramki natomiast goście tylko dwie oddając dwa niegrozne strzały obok naszej bramki. Trochę inaczej wyglądała druga połowa goście dzięki błędowi sędziego który dał się nabrać na symulację faulu w polu bramkowym podyktował dla nich rzut karny i to była jedyna sytuacja do zdobycia gola wykorzystana przez Gieksę. Liczne faule i zmiany w naszej drużynie spowodowały że gra w drugiej połowie była szarpana bez płynności i stworzyliśmy tylko 5 sytuacji podbramkowych wykorzystując trzy zamieniając je na bramki. Kapitalny mecz rozegrała czwórka zawodników grająca w środkowej części boiska Kryjak  Jamrozik  Wilk  Chebel swoje dołożyły boki grające trochę słabiej ale na przyzwoitym poziomie dlatego mecz przez cały czas był pod naszą kontrolą. W 11' po rzucie rożnym gości Jamrozik uruchamia długim podaniem Chebla ten sam przed bramkarzem strzela spokojnie obok niego 1 : 0. W 18' szybka akcja prawą stroną Bożka podanie do środka do Wilka ten widząc przed sobą obrońcę podaje do niekrytego Chebla mocny strzał pod poprzeczkę bramkarz nawet nie zareagował 2 : 0. W 2' drugiej połowy tracimy bramkę z rzutu karnego ale nasza odpowiedz jest natychmiastowa bo już w 3' Chebel popisuje się kapitalnym refleksem i po podbiciu piłki głową szybko znajduje ją w powietrzu uderza zewnętrzną częścia stopy obok bramkarza 3 : 1. W 11' walka o piłkę Wilka podanie do Chebla ten wykonuje podcinkę nad wybiegającym bramkarzem majstersztyk zakończony zdobyciem swojej czwartej bramki i prowadzimy już 4 : 1. W 28' obchodzący jutro swoje 11 urodziny Pukocz [ Filip Wszystkiego Najlepszego ] bo jest urodzony w 2006r popisuje się nieustępliwością w walce o piłkę i precyzyjnym strzałem ustala wynik meczu na 5 : 1. Brawo i gratulacje dla całej drużyny za bardzo dobry mecz.

Piwowarczyk [ Urbańczyk ] - Ścierski  Kryjak  Karczewski - Jamrozik  Wilk - Hetmański  Chebel  Orzechowski oraz zmiennicy:  Bożek  Rak  Kępa  Ciepły  Filec  Jaworski  Pukocz  Szmołda

Plan treningów na ten tydzień: poniedziałek [ niebieskie ]  środa [ czerwone ] piątek [ czarne ] 16.00.

W środę gramy w ramach treningu mecz kontrolny z Orbitą Bukowno.  Na mecz nie przychodzą: Bożek  Chebel  Karczewski   Kryjak  Jamrozik  Ścierski  Wilk. W/w zawodnicy przychodzą na trening o 17.30 oraz w czwartek [ niebieskie ] na godzinę 17.30. Dodatkowo w czwartek na trening przychodzą: Ciepły  Cieplok  Filec  Hetmański  Kępa  Orzechowski  Rak. Pozdrawiam trener Marek Piszczyk