04-2024

R 2005 jeden sparing dwa mecze

• autor: trener mp, 2017-03-15 21:50

UNIA  KOSZTOWY  -  POGOŃ  IMIELIN     6  :  1  [  2 : 0  ] oraz   7  :  0

BRAMKI :   ANGLART  PUKOCZ - po 3   JAWORSKI - 2  SZMOŁDA  KĘPA  STALMACH  RAK  DŁUGOSZ

ASYSTA :   ANGLART - 4   PUKOCZ - 3   JAWORSKI   STALMACH

Bez zawodników z podstawowego składu rozpoczęliśmy mecz a ponieważ goście w lidze grają 6 zawodników w polu więc zespół podzieliłem na dwa składy: Piwowarczyk - Szmołda  Filec  Kępa - Stalmach - Martyniak  Anglart oraz Urbańczyk - Wrożyna  Rak  Cieplok - Pukocz - Jaworski  Długosz którzy grali po 12,5 minuty w pierwszej i drugiej połowie. W pierwszej połowie mecz był bardziej wyrównany goście ładnie rozgrywali piłkę ale nie zagrażali naszej bramce my marnowaliśmy swoje okazje lub bardzo dobrze bronił bramkarz gości który w 6' musiał uznać wyższość Stalmacha który zdobywa gola na 1 : 0 ładnym strzałem pod poprzeczkę. Zaraz po zmianie w 14' Długosz przechwytuje piłkę strzela mocno na bramkę piłka odbija się od poprzeczki wpada do bramki i na przerwę schodzimy prowadząc 2 : 0. W drugiej połowie to znów my prowadzimy grę ale goście strzelają gola w 8' po wybiciu piłki z obrony Maciek Nalepa znajduje się sam przed Piwowarczykiem popisuje się dużym spokojem i umiejętnościami strzelając obok niego 2 : 1. Nasza odpowiedz jest natychmiastowa w 9' strzał Anglarta jest zablokowany ale nabiegający Kępa oddaje bardzo mocny strzał pod poprzeczkę bramkarz bez szans 3 : 1. W 17' Jaworski powalczył o piłkę podał do Pukocza ten strzela po ziemi 4 : 1 w 18' Jaworski sam strzela z prawej strony piłka odbija się od słupka wpada do bramki 5 : 1 i w 19' wyprowadzenie piłki z obrony przez Raka podanie do Pukocza ten odgrywa mu do środka strzał do pustej bramki i wygrywamy 6 : 1.

Ponieważ trener gości chciał zobaczyć jak zachowają się jego chłopcy grając systemem 8 zawodników w polu jakim będzie grał od jesieni więc rozegraliśmy dodatkowo jeszcze jeden mecz przez 25 minut. My zaczęliśmy: Piwowarczyk - Szmołda  Filec  Cieplok - Stalmach  Kepa - Martyniak  Pukocz  Anglart i właśnie ten ostatni wykorzystuje błąd w 2' między obrońcą i bramkarzem zdobywając gola na 1 : 0 a w chwilę pózniej Szmołda popisuje się precyzyjnym strzałem i prowadzimy 2 : 0. Po 11 minutach następują zmiany zostawiam na boisku rocznik 2006 czyli rówieśników naszych przeciwników Szmołda Pukocz Anglart oraz Stalmacha a wprowadzam do gry Wrożyna  Rak  Długosz i Jaworski. Już w 14' bardzo ładna akcja Pukocz Anglart Pukocz który strzela do pustej bramki 3 : 0. W 16' Stalmach popisuje sie kapitalnym podaniem w " uliczkę " do Jaworskiego ładny strzał 4 : 0. Ostatnie minuty to popis gry naszych dwóch zawodników z rocznika 2006 Pukocza i Anglarta i w 16' Pukocz do Anglarta 5 : 0 w 23' Anglart do Pukocza 6 : 0 i w 24' Pukocz do Anglarta 7 : 0. Brawo brawo i jeszcze raz brawo kolektywna gra raz ja do Ciebie za chwilę Ty do mnie to bardzo ważne w piłce nożnej gdzie obowiązuje gra zespołowa i najważniejsza jest drużyna a nie indywidualne ambicje.

W tym tygodniu trenujemy jeszcze w piątek od 16 do 18 oraz w sobotę ale godzinę podam w następnym komunikacie oczywiście na boisku Unii. Pozdrawiam trener Marek Piszczyk.