R 2003 sparing i plan zajęć do 19.03

• autor: trener mp, 2017-03-09 09:25

UNIA  KOSZTOWY  -  AKS NIWKA     4  :  4     [  3 : 1  ]

BRAMKI :   KOZACZUK  PUCHAŁA  SZMOŁDA  ŻEMLOK

Z drużyną AKS Niwka można powiedzieć że znamy się już jak łyse konie grając co chwilę mecze kontrolne. Pod nieobecność Richtera na lewej obronie zagrał Żemlok pozostali na obronie bez zmian: Pajor Zając Latko. W pomocy za nieobecnego Czecha został po sparingu rocznika 2005 Chebel a na bokach Szmołda i Kozaczuk oraz zmiennicy Głyk na bramkę i Konowalski Puchała. Pierwsza połowa to nasza lekka przewaga Franek w bramce znów nie ma dużo pracy my wykorzystujemy błędy przeciwnika i najpierw w 12' Kozaczuk wywalczył piłkę zabierając ją obrońcy ładny strzał w długi róg od słupka 1 : 0 w 31' Chebel zabrał piłkę obrońcy przerzucił nad bramkarzem Puchała dobił głową do pustej bramki a w 34' złe podanie obrońcy wykorzystał Szmołda i będąc sam przed bramkarzem strzelił spokojnie precyzyjnie i na przerwę schodziliśmy prowadząc 3 : 1 bo w 20' po szybkiej kontrze z pod własnej bramki Niwka strzeliła nam bramkę na 1 : 1. Druga połowa to szybsza gra Niwki którzy coraz częściej zagrażają naszej bramce może też dlatego że zacząłem mieszać ustawieniem drużyny i w 21' znów długa piłka z obrony zawodnik Niwki sam przed broniącym w drugiej połowie Głykiem 3 : 2 a w minutę pózniej w 22' szybka akcja lewą stroną podanie do środka do tyłu precyzyjny strzał 3 : 3. W 25' a więc można powiedzieć że były to 4 minuty które wstrząsnęły naszą drużyną tracimy kolejnego gola po ładnym strzale z dystansu i przegrywamy 3 : 4. Ruszyliśmy na przeciwnika z impetem i w 28' Żemlok popisuje się kapitalnym strzałem z dystansu prawie w samo okienko 4 : 4 i chociaż do końca próbowaliśmy jeszcze zdobyć zwycięską bramkę wynik ostateczny brzmi remis.

Trenujemy: Piątek SP 16 godzina 18.30 sobota boisko Unia 09.00. Poniedziałek środa i piątek w następnym tygodniu trenujemy na bisku Unii o godzinie 16.00 w czwartek gramy mecz kontrolny 11 X 11 na boisku AKS Niwka[ trawa naturalna ] zbiórka 16.00 mecz o 16.30 [ żółte ]. W sobotę jeżeli pogoda pozwoli gramy znów na naturalnej trawie z drużyną Grunwald Ruda Śląska która awansowała do 3 ligii wojewódzkiej. Zbiórka 09.30 na ich boisku gramy o 10.00 [ żółte ]. Pozdrawiam trener Marek Piszczyk 516 829 103.

UWAGA : wtorek 14.03 badania lekarskie w klubie o godzinie 17.30 obecność obowiązkowa.