Uwaga roczniki: 2001, 2003, 2005!

• autor: jac, 2017-08-09 20:25

Fotorelacja z obozu na klubowym facebook'u.

ZAPRASZAMY!

Termin i godzina zbiórki na wyjazd:

05.08.2017 (sobota); godz. 20.30 (wyjazd 21.13 "WOLIN"); Katowice, dworzec PKP, peron 2.
Na miejscu będziemy ok. 6.13. Potem jedziemy podstawionym autokarem.
Powrót 13.08.2017 (niedziela), ok. 21.15

Na czas podróży, obowiązkowo: WODA niegazowana (1,5l). Gazowane napoje - wykluczone! Lekkie przekąski, bez chipsów, paluszków i tp. Mimo, że jest upał, przygotowujemy również na noc bluzy. Może być chłodno. Jedziemy wagonem bez przedziałów.

Tradycyjnie, dla ułatwienia pakowania, podaję listę niezbędnych rzeczy:

• LEGITYMACJA (do zniżek na przejazd) + karta zdrowia NFZ
  • ciepła bluza;
  • koszulki i wygodne spodnie do chodzenia
  • nakrycie głowy
  • bielizna osobista - na każdy dzień;
  • ręcznik (dwa duże (jeden na plażę) i jeden mniejszy);
  • kąpielówki
  • klapki pod prysznic oraz osobne klapki do chodzenia po ośrodku;
  • ubranie 'wyjściowe';
  • książka;
  • zegarek/budzik
  • środki higieny osobistej (szczoteczka i pasta do zębów, grzebień, żel pod prysznic lub mydło, szampon)
  • krem z filtrem UV
  • środek przeciw komarom (profilaktycznie)
  • bidon

Rzeczy do treningu (treningi będą na sztucznej trawie):

• komplet treningowy:  trzy kolory koszulek , spodenki, getry (najmniej 4 pary);
  • dres Unii (bluza, długie spodnie);
  • ortalion Unii / lub inny
  • mała torba treningowa lub plecak, na buty i plażę (na treningi będziemy przebierać się w pokojach)
  • buty do gry w piłkę: jeśli to możliwe dwie pary
  • ochraniacze.
  • GETRY należy podpisać (numerem) - markerem lub inne wyraźne oznaczenie numeru.
  • PIŁKA, którą otrzymaliście w klubie.

Kieszonkowe:

• Proponuję, ok. 10 zł/dzień. Nie będzie zbierane przez trenera.

Czego NIE zabieramy:

• słodyczy, żelków itd.,
  • chipsów, napojów gazowanych, napojów z wysoką zawartością kofeiny

„Używki” elektroniczne: TYLKO telefon lub mp3. Na noc będzie zabierany.

Leki:

Jeżeli któryś z uczestników, regularnie zażywa lekarstwa, proszę o informację przed wyjazdem.

Ponadto, rodzic na swój koszt zaopatruje dziecko w leki „na wszelki wypadek”, typu syropy i td. To nie jest przymusowe. Wszelkie medykamenty będą zdeponowane w pokoju trenera, a każde użycie (poza „codziennymi”) będzie konsultowane z rodzicem dziecka.

Uwaga!

Proszę o pilną informację do 24.07, smsem (513020307), który z uczestników będzie dowożony lub zabierany z obozu własnym transportem.

UWAGA!

Zmiana terminu dokonywania wpłat.
Ze względu na środek transportu (pociąg, wyjazd 5.08 wieczorem z Katowic), nie będziemy zbierać ostatnich wpłat oraz dokumentów w klubie.

Całkowity koszt wyjazdu musi zostać uregulowany (wpłaty u trenerów) do końca sezonu (19.06)
Również do tego czasu, załatwimy wszelkie formalności. Dokumenty do wypełnienia, rozdamy niebawem. Termin zwrotu podpisanych dokumentów: do 31.05

Uwaga!
Wszystkich, którzy zadeklarowali wyjazd na obóz, proszę o wpłatę I zaliczki u trenerów swoich roczników.
Poniżej harmonogram wpłat:

I rata - 27.02 - 300zł (krótki termin, spowodowany jest koniecznością wpłaty zaliczki za obiekty do 28.02)
II rata - 12.04 - 300zł - UWAGA! Proszę zgłosić u trenera, potrzebę otrzymania fv za pobyt.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, naszych zawodników, w tym roku letni obóz, będzie nad morzem - w Pobierowie. "Na dzisiaj" jest to obóz dla roczników: 2001, 2003, 2005

Termin obozu: 6-13.08.2017 (pobyt od niedzieli, wyjazd w sobotę (5.08) wieczorem).
Transport: autokar lub pociąg + autokar (zależne od ilości uczestników)

BAZA TRENINGOWA:
Treningi będą odbywały się na nowoczesnym obiekcie miejskim (zdjęcie poniżej). Do dyspozycji mamy pełnowymiarowe boisko z trawą syntetyczną oraz możliwość korzystania z pozostały atrakcji stadionu (min. skatepark, korty, boiska do koszykówki i siatkówki).

ZAKWATEROWANIE:
OW KALA - Pobierowo, "za płotem" boiska (na zdjęciu - drewniane domki, na przeciw szarego budynku stadionowego) pokoje 4-osobowe i domki 7-osobowe.
- wyżywienie całodzienne (śniadania i kolacje - bufet szwedzki; obiad podawany oraz podwieczorek)
- opieka medyczna (pielęgniarka na miejscu, w uzasadnionych przypadkach - lekarz)
- opieka ratownika morskiego na plaży
- bezpłatne korzystanie z infrastruktury ośrodka oraz sprzętu, min: rowery, ping-pong
- wi-fi na terenie ośrodka
- dyskoteki

PLAŻA:
- 200 m od ośrodka

CENA OBOZU: 1300 zł.

NAJWAŻNIEJSZE!!! Ze względu na duży popyt na boisko oraz bazę noclegową, do PONIEDZIAŁKU (20.02) muszę zatwierdzić rezerwację. Do tego terminu mamy pierwszeństwo. Następni czekają w kolejce. Proszę zatem o PILNE zgłoszenie chęci wyjazdu do trenera prowadzącego rocznik (lub do mnie - 513020307). Najlepiej smsem. Ostateczny termin - poniedziałkowy trening. Jeżeli z ww. roczników nie uzbiera się odpowiednia ilość osób (mamy tylko 53 miejsca), zaproponujemy wyjazd młodszym zawodnikom (2007). Zaliczki, będą zbierane od następnego tygodnia, po zadeklarowaniu wyjazdu.

autor: ~rodzic 2007 2017-08-07 16:02:14

avatar Witam czy z rocznika 2005 ma ktoś zalegający dres Uni z którego dziecko już wyrosło. Chciałbym odkupić dla syna z 2007. Jak tak to jaki rozmiar.

autor: ~RODZIC 2017-08-09 13:35:31

avatar WITAM CHYBA MAM PO ROCZNIKU 2003 ALE MAŁY ROZMIAR POWINIEN PASOWAC NA 2007.