Unia '01 - 11 kolejka IV liga okręgowa C1 Trampkarz

bramki dla Unii: Tasarz 18', 75', 80',
Guzik 25' (k), Niedbałka 46', Wybraniec 48', Skrzydło 60', Turek 65'

bramka dla Wirka: 54'

O tym meczu, można powiedzieć: "replay"z środy, ale z lepszą grą.

Przeważaliśmy znacząco, nie schodząc z połowy przeciwnika. Rzetelna gra, wysoki poziom zaangażowania i walka na całym boisku. To była recepta na dzisiejszy mecz. Mnóstwo okazji bramkowych, a miał ją chyba każdy zawodnik z pola. Wykorzystaliśmy osiem. Kilka, przedniej urody.

Wynik otworzył Tasarz w 18' po podaniu Skrzydły. 1-0. Potem karnego wywalczył Guzik, nabijając rękę przeciwnika. Mikołaj sam wykonał "jedenastkę" 2-0. W tej części gry najwyborniejsze okazje, mieli jeszcze min.: Poloczek i Zalewski. Do przerwy 2-0.

Druga część meczu, jeszcze lepsza, ozdobiona pięknymi bramkami. W 46' Niedbałka huknął z wolnego z 20m. 3-0. Dwie minuty później Wybraniec, podwyższając na 4-0, strzelił swoją debiutancką bramkę. W 54' minucie tracimy gola po strzale z rzutu wolnego i rykoszecie. 4-1. Wcześniej popełnilismy niepotrzebny faul. Za to w 60'... gol, o których się mówi: "stadiony świata". Skrzydło odzyskał piłkę na środku boiska, podbił ją nad przeciwnikiem i po obrocie uderzył z powietrza. Piłka idealnie ułożyła się na stopie Daniela i po dłuższym locie wpadła nad bramkarzem! 5-1. W 65' kolejną swoją bramkę dokłada Turek, po zagraniu Sarka. Końcówka należała do Domina Tasarza, który wbijając dwa gole, w 75' i 80', ustrzelił hatttricka. Przy pierwszym asystował Skrzydło, drugi gol, to dobitka po odbitym strzale Niedbałki. 8-1.

Po ostatnich wynikach, niektórzy mogą sobie zadać pytanie: "czy jesteśmy już na maksymalnym poziomie?" Otóż NIE! Jeszcze wiele pracy przed nami. Ostatnie tygodnie, to tylko sygnał, że obraliśmy dobry kierunek. Wygrane cieszą. Wygrane po dobrej grze - jeszcze bardziej. Finał sezonu tuż tuż. I to właśnie dlatego, apeluję ponownie: PEŁNA KONCENTRACJA! Jeszcze mamy do wykonania ważne zadania. Nie spoczywamy na laurach. Pracujemy na pełnych obrotach!