R 2005 dalej bez porażki

• autor: trener mp, 2015-11-03 21:09

VI LIGA KATOWICKA ORLIKÓW STARSZYCH

TS AKS CHORZÓW  -  UNIA BOIRON KOSZTOWY    2  :  15  [  2 : 5  ]

BRAMKI :  CHEBEL - 6  BOŻEK - 4  CIEPŁY - 2  WROŻYNA  HETMAŃSKI  ŚCIERSKI - po 1

ASYSTA :  BOŻEK - 3  HETMAŃSKI  ŚCIERSKI  CHEBEL - po 2  KRYJAK  PUKOCZ  CIEPŁY  KĘPA  WILK - po 1

Przed rozpoczęciem meczu zaczęły się rotacje w składzie i to nie z mojej winy bo swoje przemyślenia z ustawianiem formacji miałem już przygotowane w domu. Odczuwający ból w brzuchu już na wczorajszym treningu Michał Jamrozik podczas rozgrzewki stwierdził że nie da rady grać w meczu a ponieważ miał pełnić funkcje kapitana dlatego opaskę przejął Wojtek Piwowarczyk. Natomiast na pozycji stopera zastąpił go Kamil Wilk. Znów drużynę podzieliłem na różne " 6 " tak aby każdy grał dwa razy po 12 minut. Rozpoczęliśmy w składzie: Urbańczyk - Garbiec  Wilk  Rak - Kryjak - Ciepły Pukocz. Nic nam nie wychodziło akcje były szarpane bez płynności brakowało walki o piłkę u większości zawodników i w 6' po stracie piłki w środkowej strefie boiska szybka kontra strzał gospodarzy i przegrywamy 0 : 1. Po raz pierwszy odkąd gramy w lidze zdarzyła się taka sytuacja że musieliśmy odrabiać straty. W 8' kapitalne podanie Kryjaka do Ciepły lekki ale precyzyjny strzał i jest remis 1 : 1. Niestety rozpoczęcie od środka ogranie trzech naszych obrońców bez problemu strzał i znów przegrywamy 1 : 2. Wejście drugiego składu : Wrożyna  Wilk  Stalmach - Ścierski - Chebel Kępa rozruszało naszą grę i w 13' kapitalne podanie między obrońcami Ścierskiego do Chebla strzał 2 : 2 w 15' znów Ścierski podaje do Wrożyny który mija zwodem obrońcę strzela pod poprzeczkę 3 : 2 a w 20' Chebel przejmuje piłkę mija trzech obrońców i strzela na 4 : 2. Pod koniec I połowy pojawiają się na boisku : Garbiec  Rak  Długosz - Hetmański - Bożek  Pukocz i w 30' Hetmański po podaniu Bożka strzela na 5 : 2.

Na drugą połowę znów wychodzi skład który kończył pierwszą a w bramce pojawia się Piwowarczyk i w 2' Pukocz podaje do Bożka kapitalne ogranie bramkarza w sytuacji 1 x 1 prowadzimy 6 : 2. Zmiana : Wrożyna  Kryjak  Stalmach - Ścierski - Ciepły  Kępa i w 9' kapitalna akcja Ścierski - Ciepły - Ścierski z dużym spokojem dokładny strzał obok bramkarza 7 : 2. W 11' mocne zagranie piłki wzdłuż bramki przez Kępa Ciepły dokłada nogę 8 : 2. Na ostatnie 12 minut wychodzą : Stalmach [ 6' Ścierski ] Wilk  Długosz - Hetmański - Chebel  Bożek i zaczyna się koncert gry jaką chciałbym oglądać na każdym meczu i przez cały jego czas. Szybkie koronkowe akcje piłka od nogi do nogi obrońcy nie są w stanie nadążyć za naszymi akcjami gramy skrzydłami bramki strzelamy ze środka w ciągu 10 minut aż 7 autorstwa Chebel - 4  Bożek - 3. Duża zasługa w tych bramkach pozostałych zawodników szczególnie Hetmańskiego którzy agresywną grą do przodu zmuszali obrońców do biegania a dokładne podania do napastników nie mogły zostać niewykorzystane przez nich szczególnie że dziś graliśmy bardzo kolektywnie.

Trenujemy w czwartek 16.00 [ czerwone ] sobota 09.00 [ niebieskie ] w niedzielę gramy ostatni mecz ligowy z drużyną Rozwoju o godzinie 11.00 [ rozgrzewka na czerwono ].