skład  Pogoni; Faber,Polarz,Bundzyło,Cisoń.K,Pacwa,Wojtaszak,Malina-88`Cuber,Łucki-73`Tarabasz,Bella, Samek,Stojak-73`Moch                                                                                                                       rezerwowi: Tworuszka,Cisoń.D

skład  Unii: Potoczny,Kowalski,Iwan,Ptaszek,Herrmann,Fahrenholt-64`Demitraszek,Wasyl-72`Ochojski,Luty -59`Jacenik,Wolny,Rak,Wentkowski.                                                                                                     rezerwowi: Żymełka,Huzior,Siłkin,Klimczak.

POWODZENIA!

autor: ~kibic 2015-10-31 20:08:14

avatar Ciekawe czemu sędzia nie uznał bramki dla Imielina jaki spalony

autor: ~kierownik nr 2 2015-10-31 20:36:55

avatar Pierwszą połowę dominowała pogoń Imielin a drugą połowę unia remis zasłużony choć jest niedosyt mvp dla Mateusza Potocznego gratuluję.

autor: ~Erich 2015-10-31 22:41:57

avatar Do kibica wystarczy poczytać przepisy jeżeli zawodnik który dobijał strzał był w momencie strzału na pozycji spalonej to jest spalony i tyle to raz a dwa skoro już się tak żalisz to ciekawe że nie widział wcześniejszej ręki Stojaka z której odniósł duża korzyść w tej akcji, czemu nie dał Belli czerwonej kartki za uderzenie leżącego Raka (patrz film min 1:29) i nie odgwizdał karnego na Wentkowskim i to tyle w temacie.Jak zwykle super obiektywny komentarz Darusia czyli kiero nr2 szacun.Jeszcze prośba do kibiców Pogoni piszcie na swojej stronie jak macie gdzie-pozdro.

autor: ~greg 2015-11-01 10:07:18

avatar Sędzie rzeczywiście mylił się zbyt często. Bramka nie padła ze spalonego (oglądałem to klatka, po klatce), choć oczywiście wcześniej była ręka. Bella powinien wylecieć, a błędów było o wiele więcej. Na szczęście nieudolny arbiter nie wypatrzył wyniku.

autor: ~AndMan 2015-11-01 13:45:28

autor: ~Karol 2015-11-02 07:30:18

avatar Niedosyt to ma Pogoń,3 setki wybronił Potok i Kowal przesunięty do obrony.Kibice zobaczyli kopaninę i słabych sędziów.Pozdrawiam.