• autor: jac, 2015-10-05 07:44

r2001 - 9  kolejka IV ligi katowickiej trampkarzy C1

UNIA Kosztowy - Jastrząb  Bielszowice

20 - 1 (5-1)

bramki dla Unii: Kociuba x6, Niedbałka x5, Czech x2, Sarek x2, Turek x2, Jarosz, sam. x2
bramka dla Jastrzębia: 38'

Wynik odzwierciedla przebieg spotkania. Nadmienić należy, że przeciwnik grał w dwuosobowym osłabieniu. Cały mecz grali w 9. Szacunek za podjęcie wyzwania i nieoddanie meczu walkowerem.

Nie ma co się rozpisywać o naszej grze:
pierwsza połowa była w naszym wykonaniu po prostu słaba: chaotycznie i niecierpliwie. Zbyt indywidualnie.
- w drugiej lepiej, ciekawiej, skuteczniej i z pomysłem. W końcu zespołowo!

Minutowy przebieg meczu:

12' - 1-0 - Kociuba po indywidualnej akcji
28' - 2-0 - bramka samobójcza, sprokurowana przez Czecha.
31' - 3-0 - kapitalne dogranie Guzika do Czecha. Adam klei piłkę "klatą" i momentalnie uderza.
35' - 4-0 - ponownie Czech
37' - 5-0 - Wilk uruchamia Sarka. "Radzio" strzela bramkę w debiucie.
38' - 5-1 - chwila dekoncentracji. Zapominamy, że nie jesteśmy sami na boisku. Składna akcja gości.
40' - rajd Kociuby, który zostaje faulowany w polu karnym. Niepotrzebnie zbudowana presja na strzelcu. Nikt nie chciał podejść do wykonania. Dlaczego??? Odpowiedzialność wziął kapitan - Żyła, jednak bramkarz broni.

47' - 6-1 - Czech wypuszcza Niedbałkę. Kamil strzela w pełnym biegu.
50' - 7-1 - konsekwencja rzutu rożnego po wcześniejszym, ofensywnym wejściu Żyły z naszej połowy. Guzik do Niedbałki. Kamil - gol.
57' - 8-1 - gol Kociuby, asysta Niedbałki.
58' - 9-1 - Turek asystuje Niedbałce
59' - 10-1 - drugie kapitalne wejście z linii obrony Żyły. Po jego podaniu strzela Jarosz.
60' - 11-1 - Guzik asysta, Kociuba gol.
61' - 12-1 - rajd z lewego skrzydła Niedbałki, po dośrodkowaniu pada gol samobójczy.
62' - 13-1 - Wybraniec przejmuje podanie przeciwnika i wypuszcza Kociubę, który pewnie strzela.
63' - 14-1 - Jarosz dogrywa Turkowi. "Turo" mierzonym strzałem z dalszej odległości.
65' - 15-1 - "po trójkącie": Niedbałka - Turek - Niedbałka.
68' - 16-1 - dobitka Sarka w polu karnym
72' - 17-1 - Jarosz ponownie asystuje Turkowi
75' - 18-1 - Niedbałka do Kociuby. "Adu" gol.
76' - 19-1 - Induwidualnie Kociuba.
77' - 20-1 - Karwat dalekim wyrzutem uruchamia Niedbałkę. Kamil zamyka wynik meczu.

Kadra:
Karwat - Wilk, Żyła, Wybraniec - Czech, Poloczek, Guzik, Turek - Kociuba, Jarosz, Niedbałka
zmiennik: Sarek (debiut)

UWAGA!

Trening w poniedziałek 5.10 o godz. 17.30!

UWAGA!

Zbieram deklaracje wyjazdu na obóz zimowy. Wszystkich zawodników proszę o zapytanie rodziców. Wyjazd w pierwszym tygodniu ferii (15.02). Koszt ok. 750 zł. PILNE! NA INFO CZEKAM DO ŚRODY.