R 2005 I runda bez porażki

ROZWÓJ  KATOWICE  -  UNIA BOIRON KOSZTOWY   2  :  10   [  1 : 8  ]

BRAMKI :  HETMAŃSKI - 3  CHEBEL  CIEPŁY - po 2  WILK  KĘPA  BOŻEK - po 1

ASYSTY :  KRYJAK - 2  WILK  BOŻEK  CHEBEL  HETMAŃSKI - po 1

Mecz zaczął się od nerwowej gry z naszej strony. Wyszliśmy w najsilniejszym składzie : Piwowarczyk - Ścierski  Jamrozik  Wilk - Hetmański - Chebel  Bożek [ kapitan ] ale drużyna Rozwoju zaatakowała nas wysokim pressingiem przez co nasi obrońcy zaczęli wybijać piłkę nerwowo do przodu lub na aut. Na szczęście w 2' Hetmański przejął piłkę podał do Bożka ten sam na sam wykorzystał okazje i prowadziliśmy 1 : 0. Niedługo cieszyliśmy się prowadzeniem bo w 6' szybka kontra lewą stroną podanie do środka agresywny atak na piłkę napastnika gospodarzy [ tego najbardziej brakuje naszym napastnikom ] który wyprzedził naszego bramkarza i wjechał do pustej bramki 1 : 1. Czas działał na naszą korzyść zaczęliśmy przyzwyczajać się do trawiastego trochę nierównego boiska nabraliśmy pewności siebie i nasze akcje zaczęły nabierać tempa. W 7' Chebel z prawej strony podaje do tyłu mocny strzał pod poprzeczkę Hetmańskiego i znów prowadzimy 2 : 1. W 12' kapitalne zachowanie Bożka który będąc przed bramką zobaczył lepiej ustawionego Hetmańskiego który po jego podaniu nie miał żadnego problemu z umieszczeniem piłki w pustej bramce 3 : 1. W 14' sędzia dyktuje dla nas rzut wolny nasza podpowiedź zostaje wykorzystana przez Chebla który szybko strzela zanim obrońcy ustawili mur a nieprzygotowany bramkarz puszcza piłkę do swojej bramki 4 : 1. W 15' agresywny atak na piłkę Wilka który wyrwał przeciwnikowi piłkę strzelił mocno pod poprzeczkę i bramkarz był bez szans 5 : 1. Jak się okazało była to nasza 100 bramka zdobyta od początku ligi w 7 meczach. Kamil gratulacje. Na boisku pojawiają się Stalmach kępa Kryjak Ciepły i tych dwóch ostatnich są autorami dwóch bramek. Najpierw Kryjak strzela niecelnie ale piłka trafia pod nogi Ciepłego i ten umieszcza ją w bramce 6: 1 a w 29' kapitalne idealne podanie między obrońcami w tempo do wybiegającego Ciepłego a ten sam na sam z bramkarzem zdobywa gola na 7 : 1. Jeszcze na koniec pierwszej połowy w 30' strzał Wilka broni bramkarz ale Kępa na dwa razy dobija i prowadzimy już 8 : 1. Na drugą połowę wychodzimy składem wyjściowym i w 4' Chebel wywalczył piłkę i strzelił na 9 : 1. Dużo zmian wprowadziło chaos w naszej grze co wykorzystali gospodarze i w 12' trzech przeciwników na Jamrozika i tracimy drugiego gola. Dopiero w 29' indywidualna akcja Hetmańskiego mocny strzał pod poprzeczkę ustala wynik na 10 : 2 dla nas.Brawo chłopcy-gratulacje.

W tym tygodniu trenujemy czwartek 16.00 [ czerwone ] sobota 09.00 [ niebieskie ] a w niedzielę gramy przełożony z piątku mecz z Victorią Katowice na MK Katowice o godzinie 10.00 wyjazd z klubu o 09.00. Na rozgrzewkę zabieramy koszulki czerwone.