R 2001 opis meczu i info o zakończeniu

• autor: trener mp, 2015-06-17 20:47

TRAMPKARZE   2001

Unia  Kosztowy -  Rozwój  Katowice    0  :  4  [  0 : 1  ]

W związku z pracami przy nawadnianiu głównej płyty ostatni mecz rozegramy z Józefką 27.06.2015 na boisku Górnika Wesoła. W związku z tym zakończenie sezonu odbędzie się już w sobotę 20 czerwca po zakończeniu treningu o godzinie 12.00 a trening rozpoczyna się o 10.30 a nie jak dotychczas o 09.00.

Czudaj -  Wybraniec  Trzop  Żyła  Wilk -  Kociuba  Kot  Jarosz  Guzik  Niedbałka -  Skrzydło

zmiany hokejowe : Kupich  Tasarz  Kasperczyk  Czech  Spyra  Poloczek  Stolarz

Rozpoczęliśmy prawie w optymalnym składzie jedynie zabrakło Karwata który jest chory i Turek nieobecnego od dłuższego czasu po kontuzji na meczu ligowym z Górnikiem Jaworzno. Jak przystało na lidera drużyna Rozwoju od początku meczu narzuciła swoje warunki grając piłką szybko i dokładnie ale nasza drużyna grając bardzo ambitnie i dużo biegając nie pozwalała na stworzenie idealnych sytuacji do zdobycia gola więc strzelali niecelnie lub lekko i mało precyzyjnie a dodatkowo w bramce bardzo dobrze spisywał się Patryk Czudaj. My próbowaliśmy przeprowadzić akcję na bramkę przeciwnika ale brakowało spokoju w jej rozegraniu. Niestety w 30' po rzucie rożnym Patryk nie łapie piłki a ta spada pod nogi przeciwnika i do przerwy jest 0 : 1.

Druga połowa nie zmieniła obrazu gry szkoda tylko szybko straconej w 7' bramki po uderzeniu z rzutu wolnego i w 13' gdy znów po uderzeniu z rzutu wolnego piłka trafia w poprzeczkę i pod nogi przeciwnika który podaje do kolegi a ten nie atakowany przez żadnego z 5 zawodników stojących przy nim strzela gola na 0 : 3. W 32' goście przeprowadzają piękną akcję na dużej szybkości podając między sobą piłkę i ta wreszcie trafia do zawodnika na wprost bramki na 16m akcja sam na sam z Czudajem kończy się utratą czwartego gola.

Zagraliśmy dobry mecz na chwilę obecną nie było nas stać na lepszy wynik z drużyną która w tych rozgrywkach jest bezkonkurencyjna wygrywając nawet z v-ce liderem dwukrotnie po 5 : 0. Chłopcy dali z siebie wszystko co mogli zagrali ambitnie i na pewno doświadczenie nabyte w tym meczu zaowocuje w przyszłości. Dziękuję Wam bardzo i przypominam że nie myślimy jeszcze o wakacjach bo przed nami ostatni mecz w 3 lidze wojewódzkiej i trzeba go wygrać.