R 2001 walka o punkty

TRAMPKARZE  2001

Unia  Kosztowy - Orbita  Bukowno      1  :  1    [  1 : 1  ]

BRAMKI :  Czech

Drużyna Orbity to bardzo dobry zespół a teraz po utworzeniu klasy sportowej jeszcze groźniejsza dla każdego rywala i myślę że będą po pierwszej rundzie trzecią potęgą w 3 lidze wojewódzkiej. My w dalszym ciągu osłabieni absencją kilku zawodników staramy się nawiązać walkę i za wyjątkiem meczu z Rozwojem gramy jak równy z równym a o naszych porażkach decydują szczegóły i detale tak bardzo potrzebne w końcowym rozrachunku. Znów eksperymentalne ustawienie w obronie ale dokładne ustalenie jakie obowiązki ma każdy z zawodników spowodowało że może nie był to duży spokój w obronie ale ciągłe korekty ustawienia spowodowały że wyglądało to przyzwoicie. Mecz wyrównany może z lekką przewaga gości ale to my stwarzamy sytuacje bramkowe i w 5' Jarosz strzela głową obok słupka a w 9' rozgrywający kapitalne spotkanie Niedbałka podaje do Jarosza ten do nabiegającego z tyłu Czecha który uderza kapitalnie pod poprzeczkę i obejmujemy prowadzenie 1 : 0. Okres przewagi gości i w 17' długa piłka w stronę naszej bramki niesamowicie szybki zawodnik wyprzedza też dysponującego dużą szybkością Kota strzela precyzyjnie obok Karwata i jest 1 : 1. Znów lekkie załamanie po stracie gola brak lidera który zmobilizowałby resztę drużyny i goście strzelają w boczną siatkę, obok słupka, w 24' po podaniu wzdłuż bramki nie trafiają do pustej bramki a w 26' strzał z rzutu wolnego obok spojenia słupka z poprzeczką. W 27 strzał Niedbałki broni bramkarz w 28' Karwat popisuje się kapitalną interwencją wybijając piłkę na róg w 34' akcja ze spalonego znów Karwat broni na róg po którym strzał broni Karwat.

Druga połowa zaczęła sie od strzału Niedbałki z rzutu wolnego obronionego przez bramkarza ale w 11' szybkie rozegranie piłki przez gości strzał broni Karwat w 12' Niedbałka strzela obok słupka a w 17' znów niesamowicie szybki zawodnik z lewej strony strzela wzdłuż bramki ale obok słupka. Trochę ruszyliśmy do ataku i w 18' strzał Jarosza broni bramkarz w 19' ładna akcja gości z pierwszej piłki i strzał obok słupka ale w 20' strzał Niedbałki z rzutu wolnego broni bramkarz w 21' Guzik strzela obok słupka w 30' ładna akcja Kociuba do Jarosza strzał obok słupka i do końca meczu trwa zacięta walka bez sytuacji bramkowych i mecz kończy się remisem 1 : 1.

Moja ocena meczu jest bardzo pozytywna w dalszym ciągu założenia taktyczne przed meczem nie są realizowane w 100% przez chłopców w czasie meczu ale wzrosło zaangażowanie wśród wszystkich zawodników a to przełożyło się na większą determinację w grze i przyniosło efekt w postaci dobrego rezultatu z dobrym przeciwnikiem. Ciągle brakuje frekwencji na treningach co odbija się na zgraniu zespołu a przed nami niesamowicie trudne i bardzo ważne mecze za tydzień z Józefką i mecze rewanżowe z Grunwaldem i Czarnymi. Dlatego gorąca prośba ustalamy harmonogram tygodniowy podporządkowany treningom w poniedziałek i środę o 17.30 i w sobotę o 09.00. Dajemy z siebie na treningach 100% i myślimy pozytywnie bo jeżeli chcesz wygrać to masz na to 50% szans jeżeli zastanawiasz się czy masz szansę wygrać twoje szanse maleją do 25%.

Karwat -  Kot  Poloczek  Żyła  Guzik - Wilk  Niedbałka - Skrzydło  Kociuba -  Czech  Jarosz

zmiany hokejowe :  Czudaj  Spyra  Turek