R 2001 sparing z AKS Niwka

• autor: trener mp, 2014-11-15 19:38

AKS Niwka  -  Unia  Kosztowy   1  :  2

Bramki :  Jarosz  Kasperczyk

Ponieważ graliśmy z drużyną rocznika 2002 więc graliśmy według ich zasad czyli 8 zawodników w polu i bramkarz bramki 2 X 5m od pola karnego do pola karnego na bocznym boisku. Gospodarze chociaż ustępowali nam jeżeli chodzi o warunki fizyczne bardzo fajnie próbowali grać technicznie od czasu do czasu zagrażając naszej bramce ale bardzo dobrze spisali się trzej nasi bramkarze : Karwat  Helbin  Babula ulegając dopiero w końcówce drugiej połowy gdy po kapitalnej akcji lewą stroną i podaniu do środka straciliśmy gola po strzale po ziemi w róg bramki. Natomiast my w pierwszej połowie graliśmy bardzo chaotycznie za mało wykorzystaliśmy skrzydła gdzie było dużo wolnego miejsca a pchaliśmy się środkiem gdzie był największy tłok. W 11' jedna z nielicznych akcji skrzydłem Czech z lewej strony podaje do środka strzał Jarosza trafia w nogi obrońcy i po rykoszecie piłka wpada do bramki 1 : 0. Dwie minuty później ładna akcja z naszej strony próba strzału Kupicha piłka zeszła na prawą stronę gdzie akcje zamykał Kasperczyk i ładnym strzałem obok bramkarza zdobył gola na 2 : 0.

Karwat -  Kupich  Jarosz  Żyła  Czech -  Kasperczyk  Kociuba -  Sosnowski  Wybraniec

20'  Helbin -  Kupich  Jarosz  Żyła  Czech -  Poloczek  Turek -  Wybraniec  Kot

40'  Babula -  Kasperczyk  Jarosz  Żyła  Kociuba -  Poloczek  Turek -  Kot  Sosnowski

55'  Babula -  Kupich  Kasperczyk  Poloczek  Czech -  Turek  Kociuba -  Sosnowski  Wybraniec