R 2001 coraz bliżej

• autor: trener mp, 2014-10-25 19:56

TRAMPKARZE  2001

Górnik  Jaworzno  -  Unia  Kosztowy  MOSiR Mysłowice     1  :  0   [  0  :  0  ]

Już wcześniej pisałem że w 3 lidze wojewódzkiej nie ma drużyn z przypadku tu awansowali Ci którzy w ostatnich latach prezentowali bardzo dobry futbol. Większość drużyn ma klasę sportową i nie inaczej jest z naszym dzisiejszym przeciwnikiem. Wszyscy chłopcy zjednoczeni w jednej klasie treningi 4 / 5 razy w tygodniu boisko pełnowymiarowe do ich dyspozycji i my można powiedzieć kopciuszek w tej elicie. W dodatku w drużynach Warty czy Górnika są pojedynczy zawodnicy którzy ciągną te drużyny a u nas powoli ale ciągle do przodu tworzy się monolit chłopcy już nie liczą że ktoś to pociągnie ale zaczynają wszyscy grać dla drużyny i to jest piękne i pozytywne. W dniu dzisiejszym wiedziałem że przeciwnik ma szybkiego prawoskrzydłowego który w pierwszym meczu wypracował wszystkie trzy gole więc na lewą obronę przesunąłem walecznego nieustępliwego i szybkiego Kociubę który raczej gra w ataku lub w pomocy. Adrian wywiązał się ze swoich obowiązków kapitalnie i gospodarze w pierwszej połowie nie mieli żadnych groźnych akcji pod naszą bramką. Niestety w dalszym ciągu borykamy się z plagą nieobecności już prawie miesiąc Zientek Skrzydło dzisiaj jeszcze kontuzja Jarosza i brak Niedbałki Kordjaki Poloczka więc na ławce rezerwowych tylko Piotruś Stolarz który zmienił narzekającego na ból Sosnowskiego. To wszystko sprawiło że chociaż kapitalnie grała obrona wspomagana przez tyrających w pocie czoła pomocników to z przodu nie mieliśmy zbyt dużo atutów i też nie zagrażaliśmy bramce przeciwnika. Sytuacja zmieniła się w drugiej połowie w 12' Adrian popełnił jeden błąd w meczu i nie upilnował ich czołowego zawodnika ten wypracował sytuacje koledze który strzelił gola na 0 : 1. Od tej pory mecz się otworzył ruszyliśmy do ataku stwarzając sobie okazje do zdobycia gola Stolarz dwukrotnie Guzik Adamczyk. Odkrycie się pozwoliło gospodarzom  z większą łatwością zagrażać naszej bramce ale Karwat broni nawet akcje sam na sam a obrońcy kasują ich akcje lub napastnicy strzelają niecelnie. Kolejny mecz na pograniczu dobrego wyniku i znów brakło tego czegoś aby uzyskać dobry wynik trochę szczęścia trochę umiejętności ale ważne że z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej i to napawa optymizmem na przyszłość.

Karwat -  Trzop  Adamczyk  Żyła  Kociuba -  Kupich  Kasperczyk  Guzik  Czech -  Sosnowski [  40' Stolarz ] Turek