• autor: trener mp, 2014-09-30 20:57

TRAMPKARZE   2001

UNIA  KOSZTOWY  MOSiR MYSŁOWICE -  ORBITA  BUKOWNO      3  :  1    [  1  :  1  ]

BRAMKI :   Niedbałka   Kordjaka   Guzik

2 runda wojewódzkiej ligi trampkarzy zaczęła się dla nas bardzo efektownie bo zaczęliśmy ją strzelając w pierwszym meczu 300 % więcej bramek niż w całej pierwszej rundzie. Sam mecz zaczął się od ataków z jednej i drugiej strony najpierw Guzik nie wykorzystał idealnej sytuacji do zdobycia gola później goście oddali dwa strzały na naszą bramkę i w 8' po wrzucie piłki z autu Guzik przedłuża głową do Niedbałki ten przyjął ją na klatkę piersiową z obrotem w stronę bramki przeciwnika uderzył z powietrza pod poprzeczkę powiedzmy szczerze stadiony świata i objęliśmy prowadzenie 1 : 0. Niestety w 15' znów tak zwany błąd zaniechania po uderzeniu  z rzutu wolnego piłka odbija się od słupka 5 naszych zawodników stoi i patrzy jak przeciwnik strzela do pustej bramki z 2 m 1 : 1. Później kilka strzałów nad poprzeczką strzały gości broni Karwat i sędzia odgwizduje koniec I połowy.

II połowa zaczęła się kapitalnie bo w 6' Kordjaka wykonuje rzut wolny bezpośredni z dalszej odległości mocne uderzenie piłka nad bramkarzem wpada pod poprzeczkę i znów obejmujemy prowadzenie 2 : 1. Goście trochę nas przyciśli i dopiero w 19' mieliśmy dogodną sytuację ale Guzik trafił w słupek. W 26'  Kordjaka z rzutu rożnego uderza piłkę w pole karne Mikuś Guzik był tam gdzie spadła piłka strzelił głową i w tym momencie mieliśmy 3 razy więcej strzelonych bramek w jednym meczu niż w poprzednich siedmiu.

Karwat -  Trzop  Adamczyk  Jarosz  Żyła -  Kociuba  Skrzydło  Zientek  Niedbałka -  Kordjaka  Guzik

W związku z wyjazdem na wycieczkę integracyjną w dniu dzisiejszym brakowało 6 zawodników 1 jest chory a dwóch zapomniało legitymacji i sędzia nie dopuścił ich do gry więc cały mecz graliśmy bez zmienników. Na szczęście kolejny mecz chłopcy zagrali z dużą ambicją wreszcie nie bali się w podjęciu decyzji o oddaniu strzału i przyniosło to efekt w postaci trzech bramek a ponieważ w obronie zagraliśmy też ambitnie więc udało się nie stracić więcej bramek. Gratulacje i pamiętajcie wiara w zwycięstwo to połowa sukcesu druga połowa to ciężka praca na boisku i walka o każdy centymetr boiska.