Ciężko ale zwycięsko

Unia Kosztowy   2   -   1  LKS Pogoń Imielin

bramki  dla Unii: Kohut-12` Kocurek-78`

bramka dla Pogoni: Cuber-72`

Po nieudanym starcie mecz  derbowy  z aktualnym liderem i sąsiadem  zza miedzy Pogonią  Imielin  wzbudzał duże emocje zarówno  w  Kosztowach  jak  i  w  Imielinie.Nasza drużyna chciała  zmazać plamę po Rozwoju i od początku ruszyła do ataku lecz dobrze zorganizowani  goście grali bardzo mądrze i  często  gościli pod naszą bramką głównie za sprawą stałych fragmentów gry.Już w 6 min po podaniu Szampona  w dobrej sytuacji był Kowal lecz uprzedził go bramkarz Pogoni.Bardzo dobre  i  niebezpieczne były w naszym  wykonaniu rzuty wolne z bocznych sektorów boiska zagrywane przez Fahrenholta.Między 11 a  12  minutą goście wykonywali trzy rzuty rożne a po ostatnim z nich wyszliśmy  z  szybką  kontrą i  po podaniu Adamka Kohut spokojnie ograł obrońcę  i  ładnym technicznym strzałem dał nam prowadzenie 1-0. Ze strony gości najbardziej niebezpieczne były dośrodkowania Wojtaszaka.Po bramce mecz był wyrównany i najpierw Unici mogli zdobyć gola po akcji i strzale Wiklaka w 38 min zaś Pogoń odpowiedziała w 43 min po centrze  napastnik gości nie trafił w naszą  bramkę.Druga połowa zaczęła się dla nas  dość dobrze bo w  53 min po drugim ostrym faulu na Fahrenholcie  drugą żółtą  a  w  konsekwencji czerwoną  kartkę zobaczył stoper gości Bundzyłło. Już  w 65 min powinno być 2-0 lecz Kowal przegrał pojedynek sam na sam z  bramkarzem po podaniu Wiklaka. Nasza drużyna myślała że ma już mecz pod kontrolą i zemściło się to na nas w 72 min po dośrodkowaniu Wojtaszaka  i  zamieszaniu Cuber zdobył wyrównującą  bramkę.Strata bramki na szczęście nie  zdeprymowała Unitów  i  w  78 min Kocurek po bezpośrednim uderzeniu z wolnego zdobył  ładnego i zwycięskiego gola.Goście próbowali jeszcze atakować  co stwarzało nam okazje do kontr i najpierw  Wlazło po podaniu Kowala w 85 min po nogach bramkarza trafił w poprzeczkę a w 87 min  Fahrenholt po podaniu Wlazłego w  sytuacji sam na sam przeniósł piłkę nad bramką.  do końca nic się już nie wydarzyło i  nasza drużyna pokonał Pogoń bo moim zdaniem była po prostu  o tę jedną bramkę lepsza.Licznie zgromadzeni kibice nie obejrzeli może jakiegoś super meczu  ale ciekawe derbowe spotkanie  z  dreszczykiem  emocji.

skład Unii: Potoczny,Adamek,Gorki,Klimczak-84`Braksator,Szymoniak,Kocurek,Kohut,Rak-65`Wlazło, Fahrenholt,Wiklak,Kowalski-89`Demitraszek                                                                                             rezerwowi: Żymełka,Małolepszy,Nowak,Żurawik.

skład Pogoni: Tworuszka,Synowiec,Bundzyło,Pacwa,Bella,Samek,Wojtaszak,Polarz,Pizuń-78`Misz,Malina-70`Cisoń.K,Stojak-42`Cuber.                                                                                                                    rezerwowi: Cisoń.Daniel,Cisoń Damian.

autor: ~DoMeL 2014-08-16 23:45:33

avatar Brawo Unia!
Oby tak dalej!

autor: ~Marek Rusek 2014-08-17 10:15:16

avatar Video relacja z meczu Kociny
https://www.youtube.com/watch?v=MMqMmj Inqs0

autor: ~kierownik nr 2 2014-08-17 12:04:42

avatar To były derby było wszystko bramki,kartki,a i tak wygrywa unia. Unia musi poprawić grę w obronie bo takie bramki nie mogą wpaść a o całej grze mogę być zadowolony było nerwowo ale jak unia zagra do końca to musi być zwycięstwo .Najbardziej jestem zaskoczony w stałych fragmentach gry ponieważ w tamtych sezonach Tomek Wilk był dobry w te klocki , a w tym sezonie nowy zawodnik Kocurek strzelił bramkę z rzutu wolnego.Wilk i Kocurek to piłkarze którzy być może w nie jednym spotkaniu będą decydować o wyniku . ale brawa też należą się innym zawodnikom którzy grali z jajami i pokazali się z dobrej stronie. brawo unia.

autor: ~kibic 2014-08-27 12:43:51

avatar UNIA MNIEJ NIZ ZERO.