Liga   Okręgowa

Wawel Wirek  1   -  3   Unia Kosztowy

bramka dla Wawelu: Piętoń-32`

bramki dla  Unii:  Rak-54`Szymoniak-67`Kowalski-78`

W upalne popołudnie przyszło nam grać ostatni wyjazd sezonu na Wirku.Pierwsza połowa była senna z lekką przewagą  gospodarzy którzy mieli dwie sytuacje bramkowe.Najpierw w 32 min po mocnej dobrej wrzucie z wolnego Wawel objął prowadzenie 1-0 a parę minut później po kolejnej  wrzucie z prawej strony napastnik gospodarzy  uderzył niecelnie z 8 metrów.Nasza gra ograniczała się do nieśmiałych prób ataku z którymi radzili sobie gospodarze.W drugiej połowie za Jaworskiego wszedł Rak i jak się później  okazało była to bardzo dobra zmiana.Już w 54 min wspomniany Rak zdobywa bramkę po prostopadłym podaniu Tracza 1-1.Od tego momentu Unici grali bardzo dobrze.W środku rządzili Kohut i Wilk którzy mądrze utrzymywali się przy piłce i przy każdej okazji prostopadłymi podaniami siali popłoch w szeregach  obronnych Wawelu a za ich plecami doskonale uzupełniał ich Tracz.Drugi gol padł w 67 min po mocnym dośrodkowaniu Wilka Szymoniak głową trafił do siatki 1-2, choć  wcześniej  mógł to zrobić Kowal który niecelnie lobował w sytuacji sam na sam.Była jeszcze dobra sytuacje po wywalczeniu piłki przez Kohuta lecz w ostatniej chwili zablokowana przez obrońcę.Nasza drużyna nadal kontrolowała grę i jak mówi przysłowie co się odwlecze to..... w 78 min Kohut wywalczył piłkę  podał do Braksatora a jego płaska wrzuta  dotarła do Kowala i było 1-3.Gospodarze próbowali walczyć o zdobycie kontaktowej bramki lecz i  akcje kasowali nasi obrońcy natomiast my mogliśmy podwyższyć prowadzenie w 90 min  po podaniu Wilka  Jędyk w sytuacji sam na sam lobował  niecelnie a chwilę później sędzia  zakończył mecz.Mimo dużego upału druga połowa wynagrodziła nam wszystko i z chęcią oglądało się grę naszej drużyny.

skład Wawelu: Gawlik,Kałużny.K,Piętoń,Balcerak-72`Deptuch,Pyc,Kałużny.G,Majnusz.D-42`Kacprowski,   Aleksa-59`Majnusz.P,Lux,Rutkowski,Cholewa.                                                                                     rezerwowi; Bednarz,Jaromin.

skład  Unii: Potoczny,Jędyk,Żurawik-80`Śmigiel,Tracz,Szymoniak,Demitraszek-67`Gwiazda,Wilk,Kohut, Braksator,Jaworski-45`Rak,Kowalski-89`Kiec.                                                                                           rezerwowi: Żymełka,Marko,Rusek.