Nie zawróciliśmy Warty

Unia Kosztowy  1  -  3  KP Warta Zawiercie

bramka dla Unii: Tracz-45`

bramki dla Warty: Radosz-50`,Sołtysik.M-54`Kiec-samobój-83`

Nie udało się zdobyć nawet punktu z drużyna Warty choć trzeba przyznać że pierwsza połowa  w wykonaniu naszej drużyny była zagrana  dobrze i bardzo mądrze.Unici czekali na swojej połowie na zawodników Warty grali spokojnie i uważnie w obronie czekając na swoje szanse w  kontrataku.Niestety mało było sytuacji podbramkowych co wynikało z dobrej i uważnej gry obronnej obu drużyn, a gdy już którejś z ekip udało się dostać pod bramkę przeciwnika to strzały były niecelne lub piłka  padała  łupem bramkarzy(13 min pudło gości,18 strzał Demitraszka i 38 min obroniony  przez Potocznego strzał z 15 metrów)Gdy już spodziewaliśmy się przerwy dośrodkowanie Wilka na długi słupek zamknął Tracz  i w 45 min było 1-0.Od początku drugiej połowy goście ruszyli i już 50 min był remis po podobnym dośrodkowaniu z wolnego goście wyrównali 1-1 choć jak nam się wydawało to Wilk był faulowany a nie faulował.Natomiast cztery min później  po zamieszaniu pod naszą bramką strzał gości trafił w rękę Tracza i po karnym było 1-2.Nasza drużyna chciała ruszyć do ataku lecz słabła z każdą upływającą   minutą  a mądrze grający goście czekali na nas na swojej połowie  i przy każdej okazji kontratakowali.Tak było w 83 min po naszej stracie i szybkiej kontrze  Nowak zdołał wprawdzie dogonić napastnika a Potoczny wybronił jego strzał  lecz zmierzającą na aut bramkowy piłkę pechowo  trafił  Kiec zaliczając swojaka 1-3.Trudno ocenić naszą drużynę  bo naprawdę pierwsza  połowa była  zagrana  bardzo mądrze  lecz po szybkiej stracie dwóch goli było już znacznie gorzej i trzeba szybko wyciągać wnioski bo w sobotę ciężki wyjazd do Ujejsc.

skład  Unii:Potoczny,Żurawik-77`Nowak,Tracz,Adamek,Szymoniak,Demitraszek-63`Kiec,Wilk-63`Mastalerz,  Kohut,Wlazło,Kowalski.Braksator-67`Jaworski.                                                                                          rezerwowi:Sidło,Marko,Jędyk.

skład Warty: Cogiel,Majchrzak,Marek,Bartos-46`Dobrowolski,,Ziaja,Leks-46`Karpiński,Kozłowski,Sołtysik.D-87`Cholewka,Sołtyski.M,Mąka,Radosz.                                                                                                     rezerwowi: Wilk,Sobczyk,Kukułka,Kozak.

autor: ~kierownik nr 2 2014-04-30 21:13:28

avatar Pierwsza połowa była dobra w wykonaniu unii.Nie dopuszczaliśmy ich nawet do pola karnego,mało tego w końcówce pierwszej połowy unia w 46 min Tracz strzelił głową bramkę i unia prowadziła 1-0. . Co myśmy tak ciężko zapracowaliśmy na tę bramkę to w drugiej połowie łatwo je straciliśmy prowadzenia w 50 min po stałych fragmentach gry głową dla Zawiercia strzelił Radosz . A było jeszcze gorzej unia straciła po czterech minutach drugą bramkę i Zawiercie zaczęło kontrolować mecz i 83 min padła dla Zawiercia kuriozalna trzecia bramka i było po wszystkim. według mojej opinii unia nie wytrzymuje tempo tej gry i to może stąd się biorą te problemy. szkoda ale głowa do góry.