To nie dołek to już dół !

• autor: Erich, 2014-04-15 07:00

Liga   Okręgowa

AKS Niwka  2  -  1  Unia Kosztowy

bramki dla AKS-u : Zudin - 42` 74`

bramka dla Unii : Tracz -72

W żargonie piłkarskim mówi się że drużyna jest dołku a jeżeli chodzi  o  Unię to jest to już dół.Mecz na Niwce był kolejnym słabym występem naszej drużyny i nawet wygrana w Mierzęcicach ze słabym Strażakiem  nie napawała optymizmem mając na myśli grę naszych zawodników.W pierwszej połowie naszych chłopaków chyba nie było na boisku bo gra wyglądała okropnie.Drużyna gospodarzy również nie jest  w rewelacyjnej formie więc mecz był wolny i brzydki  pod bramkami mało się działo a pierwszy celny strzał na bramkę Niwki oddaliśmy po rogu i główce Adamka.Gospodarze byli jednak bardziej zdeterminowani od nas i w 42 min po złym podaniu Tracza przejęli piłkę i Zudin dostał dobre podanie a następnie pokonał Potocznego 1-0.Jeszcze w końcówce pierwszej połowy po szybkiej kontrze Wlazło zamiast podawać do Kowala  lub  Raka oddał strzał z którym poradził sobie bramkarz AKS-u. Dziesięć minut drugiej połowy wyglądało tak samo że nie ma o czym pisać i gadać. Dopiero później był kwadrans niezłej gry Unii.Najpierw po podaniu Kohuta Wlazło w sytuacji sam na sam minął bramkarza lecz z ostrego kąta nie trafił w bramkę w 65 min a trzy min później ponownie po podaniu Kohuta Wlazło zgrał piłkę do Braksatora lecz Sergiusz uderzył źle w środek bramki i bramkarz Niwki przeniósł  piłkę nad poprzeczką. Wreszcie  w 72 min po centrze z rogu Mastalerza Tracz  głową doprowadził do wyrównania.Kiedy spodziewaliśmy się że nasza drużyna ruszy do ataku zostaliśmy szybko sprowadzeni na ziemię.Błąd popełnił Szampon  podając piłkę zawodnikowi gospodarzy ten spokojnie rozegrał ją do skrzydła  a  mocna wrzutka dotarła do Zudina który spokojnie z bliska zdobył gola 2-1.Można jeszcze odnotować strzały Mastalerza z wolnego i Braksatora obronione bez problemu przez bramkarza Niwczan, oraz zamieszanie w polu karnym gospodarzy w  ostatnich sekundach które nic nie dało i sędzia zakończył  mecz.Duża grupa naszych kibiców opuszczając stadion w Niwce była bardzo poirytowana i zdegustowana tym co prezentuje nasza drużyna a  patrzą na tabelę to przy reorganizacji trzeciej  ligi  musimy już patrzeć za siebie.

Skład AKS-u : Tomeczek, Walczak, Ptaszek, Mizia - 85` Matwiejczuk, Gałuszka - 90` Woźniakowski, Musiał, Krochmal, Zawartka - 65` Sobczyk, Majewski, Zudin, Hepo - 75` Banarski.

Rezerwowi : Gajówka

Skład Unii : Potoczny, Szymoniak - 77` Marko, Tracz, Adamek, Żurawik, Demitraszek - 65` Kiec, Rak - 68 Mastalerz, Kohut, Jaworski - 59` Braksator, Wlazło, Kowalski.

Rezerwowi : Sidło, Jędyk, Śmigiel.

autor: ~andrzej 2014-04-10 18:20:39

avatar co z Gorkim?

autor: ~as 2014-04-11 08:07:54

avatar KONTUZJA

autor: ~jawa 2014-04-11 10:16:02

avatar niewazne! teraz nadszedl moj czas!

autor: ~Erich 2014-04-11 13:20:03

avatar Łukasz Gorki jest kontuzjowany.

autor: ~Kibic 2014-04-13 09:21:33

avatar Zmienić tego amatora (trenera)

autor: ~anonim 2014-04-14 14:43:12

avatar trenera?, prędzej piłkarzy.

autor: ~... 2014-04-14 17:08:22

avatar wy kibice macie tylko to do powiedzenia a sami nie zagraliśmy by lepiej. musicie zrozumieć że są dobre chwile i złe a kibic musi wspierać nawet w najtrudniejszych chwilach.

autor: ~obserwator 2014-04-14 18:27:40

avatar Trener jest ambitny wyznacza sobie cele i dąży do nich, sam trener nie jest odpowiedzialny za wyniki ponieważ to nie on wychodzi na boisko i to nie on gra, on może co najwyżej ich przygotować mentalnie i fizycznie i pokazać jaka taktyka pasuje do zespołu, a żeby zacząć grać i wygrywać zależy to od facetów którzy wychodzą na boisku, przykładem tu jest trener Moskal z Katowic który w rundzie jesiennej odnosił zwycięstwa i wyciągnął zespół na 3 miejsce z dużą szansą na awans a teraz co przegrywają wszystkie mecze bo? Wątpię że to wina przygotowania fizycznego, to wszystko zależy od głowy, co w niej siedzi i co się w niej dzieje!!

autor: ~Zbychu 2014-04-14 21:35:31

avatar Co to za trener jakie ma osiągnięcia ZERO ZERO ZERO !! Pójdziemy z nim szybko na dno.

autor: ~znafca 2014-04-15 07:38:44

autor: ~miszcz 2014-04-15 10:53:33

avatar Trener musi mieć szacunek wśród zawodników, ale by go mieć musi im czymś imponować, musi być po prostu charyzmatycznym mentorem drużyny i musi szanować zawodników. Kiedy w końcu zarząd klubu zacznie rozliczać wszystkich trenerów ze swojej pracy. Jeśli ambicje zarządu są na takim samym poziomie jak ambicje niektórych trenerów to dajmy sobie spokój bo szkoda nerwów.

autor: ~zZ 2014-04-15 15:24:36

avatar Dobra gra w sparingach a w lidze szkoda gadać?

autor: ~obserwator 2014-04-15 15:49:45

avatar haha a powiedz mi jak każdy trener zaczyna? Ten trener jest młody on dopiero zaczyna swoją karierę trenerską z większą piłką więc jak piszesz że ma osiągnięcia zerowe to chce widzieć twoje w tym co robisz !!

autor: ~Mysłowicki kibic 2014-04-16 19:11:43

avatar Jeżdżę na mecze Unii i innych Mysłowickich drużyn więc pozwolę sobie napisać parę słów.Po pierwsze za słabe wyniki rozlicza się trenera i to on jest za to odpowiedzialny,to on przygotowywał drużynę(tak jest wszędzie),po drugie jeżeli jest zła taktyka to kto ją wybierał-chyba trener,a po trzecie nie widziałem wszystkich meczów Kosztów lecz w dwóch wiosennych porażkach po mojemu po prostu brakło im siły.Dziękuję i pozdrawiam.

autor: ~Józio z Brzynczek 2014-04-16 22:19:54

avatar Ha Ha Ha trener "mydli" wszystkim oczy że ma innowacyjne metody szkolenia, że wie najlepiej bo już zaliczył tyle szkoleń, że w ogóle wszyscy robią źle tylko on najlepiej, że nic na siłę, że najważniejsza atmosfera itd. Wszystko po to by nikomu nie przyszło do głowy by zacząć go rozliczać z tego za co mu płacą. Bo przecież te jego metody wymagają czasu itd. A zarząd to "łyka" jak pelikan rybki a kasiora co miesiąc do kieszeni wpada. Efekty jego metod będą za kilkanaście lat :):) a wy się angażujecie w pisanie komentarzy. Sorry taki mamy klimat ")