• autor: trener mp, 2013-09-14 19:41

Trampkarze  2001

MKS Siemianowiczanka - Unia Kosztowy   1 : 6  [  0 : 3  ]

Bramki : Błaszczyk  Haładus  Gemborys - 3   Trzop

Uprzedzałem chłopców żeby nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu kiedy też graliśmy tak wcześnie i po 20 minutach przegrywaliśmy 0 : 3 przez co przegraliśmy mecz z Tychami i zaprzepaściliśmy sobie szanse na awans do Śląskiej Ligii. Tym razem w mecz weszliśmy idealnie bo już w 1' rozgrywający kapitalny mecz Gemborys podał obok bramkarza do Błaszczyka niestety ten zamiast precyzyjnie strzelił mocno w bramkarza. Minutę później czyli w 2' kopia sytuacji ale tym razem Błaszczyk spokojnie strzela obok bramkarza  1 : 0. Żyła strzela nad poprzeczką a w 7' Adamczyk podaje do Haładusa ten w dniu swoich urodzin sprawia sobie prezent i strzałem pod poprzeczkę zdobywa gola na 2 : 0. W 9' Błaszczyk z prawej strony podaje do Gemborysa precyzyjny strzał po ziemi 3 : 0. Jeszcze mnóstwo sytuacji pod bramką niestety niewykorzystanych. Kordjaka po rzucie rożnym głową nad poprzeczką Czech tuż obok spojenia Kasperczyk nad poprzeczką Skrzydło obok bramki za chwilę obok słupka Adamczyk nad poprzeczką i sędzia gwizda na przerwę.

II połowa tak jak pierwsza zaczęła się fantastycznie bo już w 1' mocny strzał Trzopa prawie w okienko 4 : 0. Gospodarze wreszcie zagrozili naszej bramce ale Stylok broni na róg. Skrzydło strzela nad poprzeczką a w 7' przeprowadzamy kapitalną akcję Major Guzik Major niestety strzał obok słupka. Ładny strzał Guzika z rzutu wolnego broni bramkarz a w14' znów ładna akcja Błaszczyk przeciągnął akcję z lewej strony na prawą do Haładusa ten wyłożył piłkę Gemborysowi jak na patelnie strzał do pustej bramki 5 : 0. Gemborys i Haładus strzelają w bramkarza i w 21' Błaszczyk podaje do Gemborysa ten kapitalnie przyjmuje piłkę pod bramką przeciwnika idealny strzał w róg bramki po ziemi bramkarz był bez szans 6 : 0. W 23' próba rozegrania piłki do boku kończy się podaniem prosto pod nogi przeciwnika który stojąc na wprost bramki strzelił do pustej i zdobył honorowego gola na 6 : 1. Jeszcze strzały Czecha i Skrzydło obok słupka i sędzia kończy mecz całkowicie pod nasze dyktando w dodatku z ładnymi szybkimi akcjami i jedynie szkoda tylko zmarnowanych idealnych sytuacji podbramkowych. Wreszcie na miarę swoich możliwości zagrał Szymon Gemborys który nie tylko strzelał ale rozdzielał piłki do kolegów była walka wszystkich zawodników boczni obrońcy włączali się do akcji ofensywnych pomocnicy opanowali środek boiska napastnicy byli bardzo ruchliwi jedynie czego mi brakowało to mało akcji skrzydłami. Gratuluję dobrej gry i wyniku który był konsekwencją tej gry. Tak trzymać bo w środę gramy bardzo ważny mecz z UKS Ruch Chorzów którzy jak pisze na ich stronie internetowej właśnie pozyskali nowych podobno bardzo obiecujących zawodników.

Staśko - Kasperczyk  Kordjaka  Czech - Adamczyk  Żyła - Gemborys - Błaszczyk  Haładus

zmiennicy : Stylok  Stolarz  Guzik  Major  Poloczek  Skrzydło  Trzop  Wilk

Trenujemy w poniedziałek o 15.30 w środę  gramy mecz u siebie o 17.00 ale zbiórka już o 15.30 przećwiczymy rozegranie rzutów rożnych.