R 2001 pewna wygrana

• autor: trener mp, 2013-06-02 19:01

Rocznik 2001 / 2002

Unia Kosztowy - Podlesianka Katowice    11 : 0   [  4 : 0  ]

Bramki :  Błaszczyk - 2   Gemborys - 2  Guzik  Kordjaka  Dobrowolski  Trzop  Adamczyk  Czech  Kasperczyk

Drużyna Podlesianki w sezonie 2012/2013 nie zdobyła jeszcze nawet punktu a w 16 spotkaniach strzeliła tylko 4 bramki dlatego postanowiłem dać wszystkim szanse gry aby mogli pokazać się swoim bliskim w ostatnim meczu rozgrywanym na naszym boisku. Drużynę podzieliłem na dwa zespoły które grały po 15 minut w obu połowach. Ponieważ jednego zawodnika było więcej wprowadziłem rotacje pojedyńczą po 7.5 minucie. Pierwsze 15 minut to haotyczna gra mało sytuacji podbramkowych i gdyby nie błąd bramkarza gości który przy wybiciu od bramki podał piłkę do Błaszczyka a ten przełamując jego ręce zdobył gola można by powiedzieć że nic się nie działo. Wejście drugiego zespołu ożywiło grę zaczęliśmy grać skrzydłami i goście zaczęli gubić się w obronie ale zbyt indywidualna gra prawie wszystkich zawodników i marnotrastwo idealnych sytuacji podbramkowych pozwoliło nam po strzałach Gemborysa Guzika i Kordjaki zejść na przerwę prowadząc 4 : 0.Szczególnie nie szło Gemborysowi który chyba potrzebuje godnego siebie przeciwnika aby zachować koncentracje dlatego musiałem dać mu czas do namysłu zdejmując go z boiska.

Na drugą połowę znów jako pierwszy wyszedł I skład ale zagrali dużo lepiej niż w pierwszej połowie. Więcej było walki i biegania co poskutkowało że w ciągu 15 minut zdobyli aż 4 gole po strzałach Dobrowolskiego Błaszczyka Trzopa i Adamczyka. Natomiast dużo słabiej zagrał drugi zespół który nie dość że zdobył tylko trzy gole po strzałach Czecha Gemborysa i Kasperczyka to stworzył bardzo mało sytuacji do zdobycia tych goli. Goście w całym meczu oddali na naszą bramkę tylko trzy strzały w dodatku lekkie dlatego grający cały mecz Stylok nie miał problemów z ich obroną.

W całym meczu podobała mi się tylko jedna bramka gdy przed polem karnym Guzik tyłem do bramki przeciwnika nie próbował na siłę odwrócić się z piłką żeby strzelić sobie gola tylko podał do tyłu do stojącego na wprost bramki Czecha a ten strzałem po ziemi w róg bramki zdobył gola na 9 : 0.

Bramkarz : Stylok

I zespół :  Stolarz  Poloczek  Rduch - Adamczyk  Żyła - Dobrowolski - Błaszczyk  Trzop [ Haładus ]

II zespół : Kasperczyk  Kordjaka  Czech - Pioskowik  Jochemczyk - Gemborys - Guzik  Skrzydło