Pewna wygrana.

Liga   Okręgowa

KS   Żory   1    -    4   Unia   Kosztowy

bramka  dla Żor: Rybak-2`

bramki dla Unii: Kowalski-32` ,Wlazło-35` i 64`, Kohut-52`(k)

VIDEO

Kolejny dobry mecz zagrała nasza drużyna w Żorach i  mimo tego że już pierwsza akcja gospodarzy dała im  gola w 2 min  to wraz  z upływem czasu gry było widać naszą  lepszą organizację gry i szybkośc.Jednak mimo  tego że posiadaliśmy przewagę a szybsi  od  obrońców  Kowal i Wlazło raz po raz  skrzydłami przedostawali się po bramkę gospodarzy to niestety szwankowało tak zawane ostatnie podanie .Wyrównanie padło w 32 min po akcji lewą stroną  Wlazłego a jego dokładne dośrodkowanie głową na gola zamienił Kowalski.Trzy minuty później już prowadzilismy tym razem z prawej dośrodkował Szampon , Kohut zgrał do Ruska a Marek idealnie wyłożył Wlaźlikowi  który spokojnie trafił do siatki 1-2.Druga połowa zaczęła się dla nas bardzo dobrze bo po nieudanej pułapce ofsajdowej i podaniu Tracza Wlazło wyszedł sam na sam i został sfaulowany przez  bramkarza  a Kohut  z  wapna podwyższył prowadzenie na 1-3.Gospodarze próbowali coś grać lecz ich ataki były nieporadne i z reguły kończyły sie na 25 metrze przed naszą bramką.Wynik meczu został ustalony w 64 min po centrze Wilka z rogu i zamieszaniu pod bramką Wlazły z bliska zdobył swojego drugiego gola w meczu a dwunastego w tym sezonie.Po zdobyciu czwartej bramki nasza drużyna grała spokojnie a godpodarze tylko raz zagrozili poważniej naszej bramce po wymianie kilku ładnych podań w środku napastnik Żor w dobrej sytuacji nie trafił w bramkę z 16 m.Pomimo rozluźnienia nieliśmy jeszcze dobre sytucje bramkowe lecz ich nie wykorzystaliśmy( obronione sam na sam Żywioła  i  Kowala).Wten oto sposób zdobyliśmy kolejne punkty i usadowiliśmy się w górze tabeli.

skład Żor:Palarczyk,Wrzesniak46`Adamczyk,Kowalewski,Sudoł,Banaś,Lewandowski,Samek,Żurkowski,  Gajek,Rybak-46`Czerwiec,Pitlok.                                                                                      rezerwowi:Buchalik,Stec,

skład  Unii: Sidło,Szymoniak,Syćko,Tracz,Śliwiński,Adamek-70`Jaworski,Wilk.T,Rusek-70`Semerga,           Kowalski,Wlazło-65`Siłkin,Kohut-80`Żywioł                                                                                                 rezerwowi: Bogacki,Demitraszek,Braksator.