Wstydliwa porazka.

• autor: Erich, 2013-04-22 19:56

Liga   Okręgowa

Unia Kosztowy  1 -  3  LKS Studzionka

bramka dla Unii: Kohut-78`(k)

bramki dla Studzionki: Adamek-12` i 24`(k) Gilewicz-85`

Unia Kosztowy - LKS Studzionka 20.04.2013

Mimo osłabenia naszej drużyny brakiem kontuzjowanych Tracza i Wendreńskiego oraz nieobecnych Wilka i Ruska to my byliśmy faworytem meczu z broniącą się przed spadkiem Studzionką choć drużyna gości przed tą rundą bardzo poważnie się wzmocniła, lecz jak to często bywa bycie faworytem a udowodnienie tego na boisku to dwie inne sprawy. Mimo posiadania optycznej przewagi mieliśmy tylko jedną dobrą sytuację już w 3 min. po wycofaniu piłki przez Demitraszka strzał Kowala obronił bramkarz. Natomiast po pierwszym rzucie rożnym gości w 12 min. strzał głową napastnika Studzionki ląduje w naszej siatce (0-1). Nasza drużyna częściej była przy piłce, lecz nasze ataki kończyły się na bardzo dobrze zoorganizowanej obronie Studzionki a następna kontra gości w 24 min. zakończyła się faulem w naszym polu karnym i po strzale z wapna przegrywaliśmy (0-2). Nasza drużyna nadal grała słabo, bez polotu i do przerwy nic się nie zmieniło, choć jeszcze w 45 min. rzut wolny Raka z 20 m. w kapitalnym stylu oronił bramkarz Studzionki. Na początku drugiej połowy w doskonałej sytuacji po dośrodkowaniu Demitraszka był Kowal lecz przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem a później wszystko wróciło do normy i dalej biliśmy głową w mur obronny bardzo dobrze zorganizowanej drużyny gości. Nadzieja wróciła nam w 75 min. po prostopadłym podaniu Raka i zgraniu piłki przez Kowala faulowany w polu karnym był Śliwiński a Kohut z wapna zdobył kontaktowego gola. Nasza drużyna jeszcze bardziej ruszyła do przodu i na 5 min. przed końcem spotkania nadzialiśmy się na szybką kontrę i straciliśmy trzeciego gola. Nie ma co się usprawiedliwiać brakiem podstawowych zawodników bo przy szerokiej kadrze jaką obecnie posiadamy nie jest to żadna wymówka a trzeba powiedzieć, że zgraliśmy po prostu bardzo słabo natomiast gości, którzy obchodzą w tym roku sześćdziesięciolecie swojego klubu przyjechali do Kosztów po to by walczyć o utrzymanie i zrobili w tym kierunku bardzo duży krok. Zdjęcia później do obejrzenia w foto-galerii.

skład Unii:Sidło,Adamek-46` Siłkin, Śliwiński,Syćko,Braksator,Rak,Kohut,Szymoniak,Demitraszek-60` Żywioł,Kowalski,Wlazło-60` Jaworski                                                                                                                rezerwowi:Bogacki,Mastalerz,Jędyk,Semerga

skład  Studzionki:Tworuszka,Sodzawiczny,Mach,Cyrulik,Konieczny,Gryta,Kozłowski,Czerwiński,Gilewicz,   Kreja,Adamek-89` Gruszka                                                                                                                        rezerwowi: Szymbara,Wałat,Mężyk,Mańka,Spyra.

autor: ~jorg 2013-04-20 23:21:00

avatar wstyd panowie u siebie 1:3 w plecy ze Studzionka broniąca się przed spadkiem

autor: ~adam 2013-04-21 12:53:13

avatar no to za tydzien szykujcie sie na dwocyfrowka

autor: ~anonim 2013-04-21 19:02:15

avatar wstydzić to powinni się kibice gospodarzy bo garstka kibiców ze studzionki potrafiła ich przekrzyczeć. Chłopaki z unii nie mają dla kogo grać.Zapraszamy do studzionki.Pozdrawiam emerytów z trybun

autor: ~wtajemniczony 2013-04-22 14:55:47

avatar Studzionka wzmocniła się zawodnikami którzy grali w Czarnych Piasek.