R 2001/02 przegrana przed ligą

• autor: trener mp, 2013-04-13 18:54

Czarni Sosnowiec - Unia Kosztowy    3 : 2   [  1 : 1  ]

Bramki :   Czech   Gemborys

Już kolejny raz pojechaliśmy na mecz kontrolny z Czarnymi nie w najsilniejszym składzie. Brakowało lewego obrońcy Dominika Kordjaki i napastników przeziębionego Haładusa i walczącego o puchar w biegach Skrzydło. Mecz zaczął się od naszej przewagi w polu, ładnie rozgrywaliśmy piłkę bokami niestety brakowało dokładnego podania przed polem bramkowym. W miarę upływu czasu zaczęło z nas uchodzić powietrze zaczęło brakować powrotu napastników do gry obronnej przez co rośli i przewyższający nas siłą fizyczną gospodarze coraz częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich na szczście dla nas razili brakiem skuteczności strzeleckiej. W 18' przeprowadziliśmy kapitalną akcję którą po kapitalnym dograniu z prawej strony przez Gemborysa strzałem ze środka zakończył Czech i prowadziliśmy 1 : 0. W ostatniej minucie I połowy zabrakło agresji przy odbiorze piłki i zawodnik gospodarzy oddał strzał i chociaż prawie z połowy boiska piłka wylądowała pod poprzeczką naszej bramki i na przerwę schodziliśmy remisując 1 : 1. Druga połowa to wyrównana gra ale w 11' próba gry na spalony skończyła się fatalnie bo błąd naszego obrońcy który próbując wybić piłkę podał do przeciwnika który strzałem do pustej bramki zdobył gola 1 : 2. Rzut wolny bezpośredni w 22' na bramkę zamienia mocnym uderzeniem Gemborys i znowu remis 2 : 2. Niestety ponieważ jutro gramy ważny mecz ze Stadionem musiałem w drugiej połowie dać odpocząć zawodnikom z podstawowego składu co zemściło się w 25' gdy szybka akcja prawą stroną zakończona została dokładnym podaniem do środka i Stylok który zmienił Staśko w bramce był bez szans a my przegraliśmy 2 : 3.

Trzeba przyznać że jestem zadowolony z naszej gry chociaż przygotowania do sezonu nie przebiegały tak jak powinny i widać dużo braków szczególnie w przygotowaniu taktycznym co przy o rok starszych i bardzo silnych fizycznie zawodnikach Czarnych powodowało dużo dziur na boisku.Zobaczymy jak będzie to wyglądało w jutrzejszym meczu o drugie miejsce w grupie ze Stadionem. Przypominam wszystkim zawodnikom o zabraniu legitymacji ochraniaczy butów i pozytywnego nastawienia i stawieniu się na zbiórce o godzinie 12.00.

Staśko  [  Stylok  ] - Kasperczyk  Adamczyk  Czech - Żyła - Gemborys - Wilk  Guzik  Błaszczyk                                          zminnicy : Kościelniak  Rduch  Stolarz