04-2024

R 2005 pierwsze zwycięstwo

• autor: trener mp, 2013-03-14 20:02

Unia Kosztowy - Klub Murcki           11 : 2    [  7 : 0  ]

Bramki :  Wrożyna       Kryjak       Łuczak - 3      Wilk -  4     Rozkosz   Ścierski

Na dzisiejsze zwycięstwo złożyło się kilka czynników. Wreszcie naszym przeciwnikiem była drużyna złożona z tych samych roczników co nasi chłopcy, też zaczęli trenować od niedawna i co najważniejsze na dzisiejszy mecz stawili się w komplecie wszyscy najlepsi zawodnicy naszej druzyny, i pewnie też bardzo ważne wreszcie graliśmy u siebie czyli na sali w Krasowych. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy tak aby starsi grali ze starszymi a młodsi z młodszymi.Starsi czyli rocznik 2005 spisali się bardzo dobrze bo strzelili swoim rywalom 10 bramek tracąc tylko jedną. Młodsi walczyli ale nie wykorzystali dogodnych sytuacji do zdobycia bramki a stracili jedną po kontrowersyjnym rzucie karnym. Ogólnie trzeba stwierdzić że mecz był zacięty szczególnie w drugiej połowie gdy goście przyzwyczaili się do naszej sali ale to my byliśmy stroną przeważającą a goście wyprowadzali szybkie kontry.Gratuluję chłopcom pierwszego zwycięstwa i przypominam że z porażek i zwycięstw trzeba wyciągnąc to co dobre i utrwalić a złe poprawić i nie powtarzać w następnym meczu. Dziękuję wszystkim licznie zebranym rodzicom za przybycie i doping. Mecz rozpoczął wszędobylski Iwo który już w 3' znalazł się tam gdzie powinien być rasowy napastnik i ładnym strzałem zdobył pierwszego gola. Dopiero w 17' złe wybicie bramkarza wykorzystał Kacper i strzelił obok niego zdobywając drugiego gola. Później wszystko potoczyło się błyskawicznie bo w 20' Kacper wrzuca piłkę z autu prosto do Igora ten strzela na 3 : 0 a w 21' podwyższa na 4 : 0. W 23' i 25' do akcji wkracza Wilk i dwukrotnie swoją siłą fizyczną wywalcza piłkę i pakuje ją do bramki przeciwnika, a w 26' Rozkosz wyprowadza akcję z obrony i kończy ją strzałem w ataku ustalając wynik do przerwy 7 : 0. Po przerwie mocne uderzenie Wilka i jest już 8 : 0  później Szymon w zamieszaniu pod bramką pakuje piłkę do bramki 9 : 0,  goście w 5' przeprowadzają szybką akcję po wyrzucie piłki z autu i zawodnik sam na sam z naszym bramkarzem strzela na 9 : 1. W 17' walka o piłkę kończy się upadkiem malutkiego zawodnika gości a sędzia dyktuje rzut karny zamieniony na bramkę 9 : 2. W końcówce bo w 24' Łuczak przechwytuje piłkę zagraną przez bramkarza i strzela gola na 10 : 2, a w 28' przebojowy Wilk wywalczył piłkę podciągnął w stronę bramki strzelił obok bramkarza i ustalił wynik końcowy 11 : 2.