• autor: trener mp, 2012-11-24 19:45

Trampkarze 2001

Czarni Sosnowiec  -  Unia Kosztowy      1 :  1    rzuty karne    1  :  2

Bramki :  Guzik

O wyjazdowym meczu kontrolnym można powiedzieć tylko tyle że się odbył. Z różnych przyczyn ale w większości z powodu choroby na mecz stawiło się tylko 8 zawodników w tym dwóch bramkarzy. Ponieważ graliśmy 9 na 9 więc przez 60 minut graliśmy w osłabieniu jednego zawodnika. Mecz rozgrywany był w 3 tercjach po 20 minut. W 1 tercji nic się nie działo gra toczyła się w środku pola nieliczne strzały były niecelne. Na początku 2 tercji kapitalną akcję przeprowadził Guzik który już przymierzał się do strzału z dalszej odległości ale zobaczył że ma wolną przestrzeń więc pociągnął z piłką w stronę bramki strzelił piłka jeszcze odbiła się od nóg obrońcy i wpadła do siatki 1 : 0. Później jeszcze było kilka niecelnych strzałów kolka poprzeczek i interwencji bramkarzy, aż wreszcie w 3 tercji już w doliczonym czasie gospodarze przeprowadzili akcje prawą stroną wrzutka w nasze pole piłka trafia wracającego do obrony Wilka i zmyliła wybiegającego z bramki Staśko wpadając centralnie w sam środek naszej bramki 1 : 1. Zadecydowaliśmy z trenerem Czrnych że rozegramy 5 serii rzutów karnych aby roztrzygnąć wynik meczu.

Strzał Żyły precyzyjny w róg bramki 1 : 0 strzał zawodnika Czarnychbroni Staśko, niestety Kościelniak strzela obok słupka. Strzał gospodarzy piłka po rękach Staśko wpada do bramki 1 : 1. Do piłki podchodzi Stylok pewny strzał 2 :1.Strzał gospodarzy niecelny,  Guzik strzela mocno ale trafia w poprzeczkę tak samo jak przeciwnik więc dalej jest 2 : 1. Staśko strzela obok słupka ale zawodnik gospodarzy też nie trafia i wygrywamy 2 : 1.