R 2001 radosny futbol i hokejowy wynik

• autor: trener mp, 2012-11-17 17:17

Trampkarze 2001 (sparing)

Unia Kosztowy  -  MOSM Tychy    11 : 10

Bramki : Gemborys - 3   Błaszczyk - 2   Dobrowolski - 3   Adamczyk   Czech   Haładus

Radosny futbol bo po 10 minutach gry przy prowadzeniu 2 : 0 wszystkie założenia taktyczne omawiane w szatni zostały w jej kącie. Szczególnie widać to było w drugiej połowie gdy obrońcy poszli do ataku zostawiając pełniących w tym meczu obowiązki stoperów Adamczyka  Poloczka i Żyłę w sytuacjach 3 przeciwników na ich samych, napastnicy przestali wracać się za akcją i dlatego akcje w bardzo szybkim tempie przenosiły się z pod jednej bramki pod drugą. Jak przystało na okres roztrenowania była to dla chłopców fajna zabawa więc powiem szczerze nie za bardzo chciałem im w tym przeszkadzać. Pierwsze minuty to nasza wyraźna przewaga udokumentowana dwoma bramkami. W 11' po dokonaniu zmian sytuacja się odwróciła to goście zaczęli strzelać gole i przegrywaliśmy 2 : 3. Na ostatnie 10 minut w 31' bo graliśmy 2 X 40 minut znów wszedł pierwszy skład wyprowadzając nas na prowadzenie 6 : 5 z wyniku 3 : 4.Druga połowa to już jak pisałem radosny futbol bez żadnych założeń taktycznych goście i my marnowali idealne sytuacje do zdobycia gola dlatego mecz zakończył się rezultatem tylko 11 : 10.

Stylok - Adamczyk   Błaszczyk   Czech   Dobrowolski   Gemborys   Haładus   Kasperczyk   Kordjaka   Kościelniak   Pioskowik   Poloczek   Rduch   Stolarz   Żyła

Graliśmy na sztucznej trawie bramkarz plus 7 zawodników dlatego ponieważ przyszło 14 zawodników podzieliłem ich na dwa składy w I połowie grał pierwszy i drugi w drugiej połowie mieszane. Z różnych przyczyn brakowało dziś w naszej drużynie kilku wzmocnień : Staśko   Guzik   Skrzydło