Złe miłego początki

• autor: Erich, 2012-11-12 20:34

Liga   Okręgowa

Orzeł   Mokre     2  -  4     Unia   Kosztowy  (2-1)

bramki dla Orła: Janik-4`Łach-9`

bramki dla Unii: Wendreński-21`Wilk.T-56`Wlazło-70`Jaworski-77`

Na ostatni mecz rundy jesiennej pojechaliśmy do Mokrego przy pięknej słonecznej pogodzie i po ostatnich deszczach chyba ta pogoda na początku spotkania uśpiła naszą drużynę. Jeszcze dobrze nie zdążyliśmy usiąść a już przegrywaliśmy. Po akcji lewą stroną napastnik gospodarzy wpadł w nasze pole karne, wycofał piłkę a jego kolega z 8 m. uderzył po długim rogu do siatki. Jeszcze nie minął szok po pierwszej bramce a już było 2-0. Tym razem po naszej stracie piłki gospodarze przeprowadzili kontrę a po mocnej wrzucie znowu z lewej strony napastnik Orła z bliska wepchnął piłkę klatą do siatki 2-0. Nasza drużyna była w szoku, który na szczęście szybko minął i po kwadransie nasza gra wyglądała już lepiej. Najpierw sędzia podniósł chorągiewkę i nie uznał bramki Małego ale w 20 min. znowu Mały trafił do siatki Orła i było 2-1. To, że nasza drużyna nie zdołała wyrównać do przerwy to tylko brak dokładności i ciężkie grząskie boisko, które bardzo utrudniało grę. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił choć mieliśmy jeszcze kilka niezłych sytuacji. Druga połowa to już wyraźna dominacja naszej drużyny, która była lepsza technicznie i fizycznie a gospodarze z każdą minutą coraz bardziej opadali z sił. Już w 48 min. po zagraniu Braksatora w kapitalnej sytuacji 8 m. przed bramką był Wlazło lecz przestrzelił. Wyrównanie padło w 56 min. piłkę na 16 m. miał Wlazło a nie mając jak zagrać ją do przodu wycofał do Wilka a potężna bomba Tomka wylądowała po poprzeczką bramki Orła. Kolejnej doskonałej sytuacji nie wykorzystał Syćko strzelając obok z 9 m. po podaniu Wilka. Osiem minut później wyszliśmy na prowadzenie. Dośrodkowanie z rogu Wilka dotarło do Wlazłego a ten ładnie z półobrotu posłał piłkę do siatki 2-3. Następna niewykorzystana sytuacja  bramkowa miała miejsce w 73 min. po akcji lewą stroną Małego podaniu do Wlaźlika piłka dotarła do Tracza, który również nie trafił w bramkę. Gra gospodarzy ograniczała się w tym okresie gry tylko do wybijania długich piłek na naszą połowę żeby choć chwilę odsapnąć. Żeby gospodarze nie mieli złudzeń nasza drużyna w 77 min. zdobyła czwartą bramkę. Akcję bardzo dobrym odbiorem piłki na połowie przeciwnika zaczął Braksator, podał do Wilka a Tomek do wychodzącego na czystą pozycję Jaworskiego i ten zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Unii ustalając wynik meczu. Po zdobyciu czwartej bramki nasza drużyna grała spokojniej i oddała trochę pole gospodarzom lecz poza dośrodkowaniami z rzutów rożnych i dwoma zablokowanymi strzałami nic z tego nie wynikło. W ten sposób skończyliśmy rundę jesienną z 26 pkt. choć można śmiało powiedzieć, że mogło być tych punktów kilka więcej. Za parę dni przyjdzie czas na podsumowanie rundy. Zdjęcia później do obejrzenia w foto-galerii.

skład   Orła: Pokorski,Smykła,Maciaszek,Łach.A,Janoszka,Janik,Kaszok-54`Aniśko,Magnor-64`Ostrowski,Łach.R,                Kolasa,Górnioczek.

skład Unii: Bednarczyk,Adamek-86`Demitraszek,Tracz,Syćko-88`Semerga,Rusek,Mastalerz-55`Jaworski,Wilk.T,   Wendreński,Braksator-83`Szymoniak,Siłkin,Wlazło.                                                                                                                       rezerwowi,Sidło,Bruź