04-2024

Zakończenie r. 2001

• autor: trener mp, 2012-06-21 18:53

zdjęcia w galerii

W sobotę 16.06.2012 odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2011 / 2012 dla zawodników rocznika 2001 i ich rodzin. Po rozgrzewce obu drużyn rodzice wzmocnieni dziadkami wujkami i braćmi rozegrali mecz przeciwko zawodnikom rocznika 2001. Długo utrzymywał się wynik 1 : 1 nawet ci najmłodsi na boisku mogli objąć prowadzenie ale niewykorzystali rzutu karnego. Do przerwy wynik meczu był 1 : 5 i trzeba przyznać że największe zagrożenie dla bramki 11 - latków stwarzały dwie mamy pani Żyła i Stylok. Ta ostatnia strzeliła nawet gola swojemu synowi Szymonowi popularnemu " lokatemu ". Po przerwie mecz stał się jeszcze bardziej emocjonujący sytuacje podbramkowe przenosiły się z pod jednej bramki pod drugą, aż wreszcie mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów czyli remisem 8 : 8. Nie udało się niestety rozegrać rzutów karnych ale myślę że za rok postaramy się dołożyc tą dodatkową atrakcję. Po meczu nastąpiła część oficjalna i na początku bardzo miła okoliczność bo chłopcy z rocznika 2005 pogratulowali swoim starszym kolegom sukcesów w rozgrywkach ligowych. Następnie nastąpiło wręczenie ufundowanych przez rodziców dyplomów i medali za trzecie miejsce w lidze, a nawet ja i kierownik drużyny Grzegorz Adamczyk otrzymaliśmy dyplomy z podziękowaniem i piękny puchar. Po części oficjalnej przystąpiliśmy do konsumpcji ciast upieczonych przez rodziców i kiełbasek z dodatkami popijanych sokami dostarczonymi przez władze klubu. W miłej atmosferze szybko minął czas i na zakończenie życzyliśmy chłopcom i sobie jeszcze większych sukcesów w przyszłym sezonie ciesząc się z dotychczasowych sukcesów.

Równocześnie przypominam że treningi odbywają się do końca czerwca w poniedziałek o godzinie 17oraz w środę i w piątek o godzinie 16. Trwają rozmowy na temat rozegrania jeszcze przed wakacjami dwóch sparingów z drużynami Czarnych Sosnowiec i AKS Niwka. O terminach zostaną chłopcy powiadomieni na treningach. Po przerwie wakacyjnej w lipcu na początku sierpnia rozpoczną się przygotowania do kolejnego sezonu 2012 / 2013 który najprawdopodobniej rozpocznie się w pierwszy poniedziałek września. Pozdrawiam trener Marek Pisczyk