Czarni  Piasek    7   -   3    Unia   Kosztowy (1-0)

bramki dla Czarnych:Żemła-14`,Piesiur-48` i 60`,Wójcik-62

Gilewicz-63`Renner-72`,Kropidło-84`

bramki dla Unii:Kohut-67`Musiał-86` i  90`(k)

Żadne osłabienie  kontuzjami i wyjazdami zawodników nie jest w stanie usprawiedliwić  tego co stało się w Piasku.Nasza drużyna zagrała tylko jedną połowę meczu a na drugiej nas nie było więc nie można nazwać tego co się stało w drugiej połowie radosnym futbolem jak określił to jeden z naszych kibiców lecz tylko frajerstwem. Pierwsze 45 minut toczyło się przy lekkiej przewadze gospodarzy  która została udokumentowana bramką w 14 min po centrze z lewej strony lob głową i było 1-0.Czarni próbowali dalej atakować lecz nasi nie ozostawali dłużni i mecz był całkiem ciekawy.Najlepszą sytuację mieliśmy w 32 min po długim podaniu Tracza sam na sam wyszedł Kohut lecz nie trafił w bramkę. Chyba nikt nawet w najczarniejszych scenariuszach nie mógł przewidzieć tego co stało się w drugiej połowie.Już pierwsza akcja w 47 min po centrze z prawej strony i niepewnym wyjściu naszego bramkarza przynosi Czarnym gola na 2-0.Nasi chłopcy nie grali nic oddali pole bez walki.To co stało się  między 60 i 63 min woła o pomstę do nieba  bowiem  trzy prezenty naszych obrońców wykorzystują  napastnicy Czarnych  i w ciągu 3 minut z 2-0robi się 5-0 i wstyd.Kiedy w końcu udaje nam się zdobyć gola na 5-1po dobrej akcji Małego  i strzale Kohuta, gospodarze odpowiadają prawie natychmiast i w 73 min jest 6-1 a w 84 po centrze  z rogu i strzale z 15 metra już jest pogrom 7-1.Rozluźnieni gospodarze pozwalają nam zmniejszyć rozmiary porażki po akcji środkiem na 7-2 strzela Musiał i w 90 min Mały jest faulowany w polu karnym i ponownie Musiał z karnego strzela gola na 7-3 a za chwilę sędzia kończy mecz i sezon 2011-2012.Graliśmy w tym sezonie bardzo  różnie i dobre mecze i zwycięstwa z dobrymi drużynami przeplataliśmy wysokimi porażkami.Teraz możemy  spokojnie oglądać EURO 2012 i pomału myśleć o nowym sezonie.Zdjęcia później do obejrzenia w foto-galerii.

skład Czarnych:Tomaszewski,Wójcik,Renner,Stencel,Żytka,Kozłowski,Biedrzycki,Gilewicz,Paliczka-75Kropidło,Piesiur,Żemła                                                                                                                                                                     rezerwowi:Tworuszka,Faruga

skład  Unii:Godek,Tracz,Wilk.H,Braksator,Ptaszek,Wendreński,Cembrzyński46`Sójka,Adamek,Musiał,Kohut,          Demitraszek-75`Kędroń                                                                                                                                                                       rezerwowi:Sidło,Jędyk