• autor: trener mp, 2012-05-21 20:49

Trampkarze 2001

Górnik 09 Myslowice - Unia Kosztowy      3 : 2    [  3 : 0  ]

Bramki :  Błaszczyk   Gemborys

Gospodarze na mecz wyszli z wielką bojaźnią i widać było że oczekują na najmniejszy wymiar kary. Niestety my myśleliśmy bardziej aby nie spocić się w 30 stopniowym upale niż próbować powalczyć o piłkę i strzelić kilka goli.  Widząc naszą niechęć do gry i nieporadność pod ich bramką gdy nie potrafiliśmy trafić do pustej bramki z 1m  zawodnicy Górnika coraz śmielej zaczęli atakować na naszą bramkę i w 16' po strzale z dalszej odległości z rzutu wolnego zdobyli gola na 0 : 1. Wymiana napastników nic nie dała w dalszym ciągu graliśmy zbyt indywidualnie niedokładnie i bez ruchu  walki o piłkę, a na dodatek nasi obrońcy stali jak tyczki między którymi można spokojnie prowadzić piłkę i tak było w 27' gdy ograł trzech prawie w miejscu strzelił po ziemi w róg bramki i przegrywaliśmy 0:2. Na nieszczęście kolejny niepotrzebny faul strzał z rzutu wolnego w doliczonym czasie pod poprzeczkę przepuszcza Stylok i na przerwę schodziliśmy przegrywając 0 : 3.

Reprymenda w czasie przerwy przyniosła skutek i w II połowie istniała tylko jedna drużyna Unia Kosztowy. Niestety ilością niewykorzystanych sytuacji można by obdzielić kilka spotkań. Zaczęło się w 2' niewykorzystanym rzutem karnym przez Guzika a później było jeszcze gorzej. Trzeba przyznać że gospodarze mieli dużo szczęścia szczególnie bramkarz który kilka razy bronił strzały które do tej pory nie wiem dlaczego nie znalazły drogi do bramki. Bramki zdobywaliśmy po akcjach z boku i najpierw w 7' Gemborys podał wzdłuż bramki a Błaszczyk wreszcie trafił do pustej bramki 1 : 3 i w 17' gdy po podaniu Czecha do środka Gemborys strzelił w róg bramki zdobywając gola na 2 : 3. Więcej bramek nie udało się strzelić i przegraliśmy ważny mecz bo o trzecie miejsce w lidze będziemy musieli walczyć za tydzień u siebie z coraz lepiej grającą drużyną Rozwoju Katowice.

Stylok [ 30' Staśko ] - Kasperczyk  Adamczyk  Żyła - Gemborys - Haładus  Guzik  Błaszczyk   rezerwa zmiany hokejowe : Bobek  Czech  Poloczek  Dobrowolski  Kordjaka  Michniak  Stolarz  Kościelniak