Rezerwa jeszcze walczy

• autor: trener mp, 2012-05-20 18:32

Unia Kosztowy - Slavia Ruda Śląska     4 : 1   [ 0 : 0 ]

Bramki : Fornagiel   Stylok   Bożek   Tuszyński

Mecz rozpoczął się od falowych ataków z naszej strony strzelali Asenkowicz Śmigiel Kędroń Ejdys ale strzały nie były dobrze przygotowane i dlatego nie przynosiły żadnych korzyści dla naszego zespołu. Goście nastawili się na głęboką obronę i szybkie kontry i w 15' mogli zdobyć gola ale Adamczyk obronił nogami, w 28' strzelali nad poprzeczką, a w 43' po akcji sam na sam napastnik gości strzelił obok Adamczyka ale też obok słupka.

W II połowie nasza gra wyglądała już dużo lepiej, graliśmy bardziej kolektywnie bez indywidualnych popisów co skuykowało szybszą grą i większą ilością bardziej klarownych sytuacji podbramkowych. Już w 2' Sójka z prawj strony wbiegł w pole karne strzelił w róg ale bramkarz popisał się skuteczną interwencją, w 3' Fornagiel z 16m tuż obok słupka a w 6' po podaniu od Michałki będąc tyłem do bramki przyjął piłkę na klatkę piersiową strzelił z obrotu w środek bramki ale tak mocno że piłka przełamała palce bramkarza i wpadła do bramki 1 : 0. W 15' kolejna dobra szybka akcja z naszej strony Cembrzyński pociągnął lewą stroną minął obrońcę podał do Fornagiela który na wprost bramki mógł spokojnie strzelić do bramki niestety nie zdążył bo sędzia wcześniej gwizdnął faul w polu karnym na Cembrzyńskim. Do rzutu karnego podszedł Stylok który z powodu wyjazdu do pracy rozgrywał ostatni mecz przynajmniej w tej rundzie [ wielka szkoda Robert byłeś ostoją naszej obrony ] uderzył mocno i pewnie podwyższając wynik meczu na 2 : 0.Od tego momentu gra się uspokoiła i dopiero w 41' Bożek który wrócił do naszej drużyny po zagranicznych wojażach popisał się kapitalnym uderzeniem z dystansu trafiając idealnie w " okienko"  3 : 0. Goście odpowiedzieli szybką kontrą w 44' i po podaniu z lewej strony na prawą strzał z boku z pola karnego broni Adamczyk, ale piłka trafia do niekrytego zawodnika stojącego na 14m na wprost bramki ten strzela w róg 3 : 1. W 46' przeprowadzamy kapitalną akcję Bożek podaje idealnie ze środka na lewo do Natkańskiego ten pobiegł z piłką w stronę bramki podał do tyłu do Tuszyńskiego który z 11m strzelił precyzyjnie w róg bramki i mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem 4 : 1.Na uwagę w tym meczu zasługuje fakt że trzy z czterech bramek zdobyli weterani boiska w Kosztowach : Fornagiel Bożek Tuszyński Damian a czwartą Stylok któremu w tym miejscu chciałbym podziękować za dotychczasowe reprezentowanie barw drużyny Unii Kosztowy i liczymy że wrócisz jeszcze do nas i pomożesz w osiąganiu dalszych sukcesów jak robiłeś to dotychczas. Serdeczne dzięki ode mnie i od całej drużyny.

Adamczyk - Michałka  Stylok  Ejdys  Jędyk - Kędroń  Śmigiel [ 75' Natkański ]  Cembrzyński  Asenkowicz [ 75' Bożek ] - Sójka [ 65' Filipek ]  Fornagiel [ 80'  Tuszyński Damian ] rezerwa : Należnik - kontuzja

autor: ~zawodnik 2012-05-20 19:39:26

avatar Jordan dziekujemy Ty Czyscu. Zrobiłes dla nas wiele. Pozdrawiam.

autor: ~JORDAN 2012-05-22 19:53:49

avatar Dzieki panowie za wspolna walke na boisku!! Zycze awansu!! Bede sledzil wasze mam wielka nadzieje zwyciestwa!! Powodzenia!! Pozdrawiam!!