Unia Kosztowy i Akademia Piłkarska ALLECCO - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Obóz Brenna 2009
Ładowanie...

Kalendarium

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

Wyszukiwarka

Terminarz 2001

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-03-18 SRS Gwiazda Ruda Śl. 4:1 MKS Pogoń Ruda Śl. zobacz ›
2018-03-18 Stadion Śl. Chorzów 3 3:2 GKS Gieksa 3 Katowice zobacz ›
2018-03-18 UKS Ruch 2 Chorzów 1:0 Grunwald Ruda Śl. zobacz ›
2018-03-31 UKS Szopienice 4:2 UNIA KOSZTOWY zobacz ›
2018-03-25 SRS Gwiazda Ruda Śl. 2:0 UNIA KOSZTOWY zobacz ›
2018-03-25 GKS Gieksa 3 Katowice 0:2 Grunwald Ruda Śl. zobacz ›
2018-03-25 MKS Pogoń Ruda Śl. 1:4 Stadion Śl. Chorzów 3 zobacz ›
2018-03-25 UKS Szopienice 3:0 UKS Ruch 2 Chorzów zobacz ›
2018-04-08 Stadion Śl. Chorzów 3 3:0 UNIA KOSZTOWY zobacz ›
2018-04-08 SRS Gwiazda Ruda Śl. 1:2 UKS Szopienice zobacz ›
2018-04-08 Grunwald Ruda Śl. 1:2 MKS Pogoń Ruda Śl. zobacz ›
2018-04-08 UKS Ruch 2 Chorzów 0:1 GKS Gieksa 3 Katowice zobacz ›
2018-04-15 UNIA KOSZTOWY 1:0 Grunwald Ruda Śl. zobacz ›
2018-04-15 UKS Szopienice 6:1 GKS Gieksa 3 Katowice zobacz ›
2018-04-15 MKS Pogoń Ruda Śl. 0:1 UKS Ruch 2 Chorzów zobacz ›
2018-04-15 SRS Gwiazda Ruda Śl. 0:1 Stadion Śl. Chorzów 3 zobacz ›
2018-04-21 UKS Ruch 2 Chorzów 4:2 UNIA KOSZTOWY zobacz ›
2018-04-22 Stadion Śl. Chorzów 3 2:3 UKS Szopienice zobacz ›
2018-04-22 Grunwald Ruda Śl. 0:1 SRS Gwiazda Ruda Śl. zobacz ›
2018-04-22 GKS Gieksa 3 Katowice 3:1 MKS Pogoń Ruda Śl. zobacz ›
2018-04-29 UNIA KOSZTOWY 2:2 GKS Gieksa 3 Katowice zobacz ›
2018-04-29 UKS Szopienice 3:0 MKS Pogoń Ruda Śl. zobacz ›
2018-04-29 SRS Gwiazda Ruda Śl. 1:0 UKS Ruch 2 Chorzów zobacz ›
2018-04-29 Stadion Śl. Chorzów 3 0:1 Grunwald Ruda Śl. zobacz ›
2018-05-06 MKS Pogoń Ruda Śl. 0:3 UNIA KOSZTOWY zobacz ›
2018-05-06 Grunwald Ruda Śl. 5:1 UKS Szopienice zobacz ›
2018-05-06 UKS Ruch 2 Chorzów 3:3 Stadion Śl. Chorzów 3 zobacz ›
2018-05-06 GKS Gieksa 3 Katowice 4:1 SRS Gwiazda Ruda Śl. zobacz ›
2018-05-13 UNIA KOSZTOWY 0:4 UKS Szopienice zobacz ›
2018-05-13 MKS Pogoń Ruda Śl. 2:16 SRS Gwiazda Ruda Śl. zobacz ›
2018-05-13 GKS Gieksa 3 Katowice 3:1 Stadion Śl. Chorzów 3 zobacz ›
2018-05-13 Grunwald Ruda Śl. 2:3 UKS Ruch 2 Chorzów zobacz ›
2018-05-19 UNIA KOSZTOWY 3:2 SRS Gwiazda Ruda Śl. zobacz ›
2018-05-20 Grunwald Ruda Śl. 1:4 GKS Gieksa 3 Katowice zobacz ›
2018-05-20 Stadion Śl. Chorzów 3 10:0 MKS Pogoń Ruda Śl. zobacz ›
2018-05-20 UKS Ruch 2 Chorzów 0:2 UKS Szopienice zobacz ›
10  2018-05-27 UNIA KOSZTOWY 2:0 Stadion Śl. Chorzów 3 zobacz ›
10  2018-05-27 UKS Szopienice 6:1 SRS Gwiazda Ruda Śl. zobacz ›
10  2018-05-27 MKS Pogoń Ruda Śl. Grunwald Ruda Śl. 17:00
10  2018-05-27 GKS Gieksa 3 Katowice 2:0 UKS Ruch 2 Chorzów zobacz ›
11  2018-05-31 GKS Gieksa 3 Katowice 2:3 UKS Szopienice zobacz ›
11  2018-05-31 UKS Ruch 2 Chorzów MKS Pogoń Ruda Śl. 17:00
11  2018-05-31 Stadion Śl. Chorzów 3 2:0 SRS Gwiazda Ruda Śl. zobacz ›
11  2018-05-31 Grunwald Ruda Śl. 0:4 UNIA KOSZTOWY zobacz ›
12  2018-06-03 UNIA KOSZTOWY 2:2 UKS Ruch 2 Chorzów zobacz ›
12  2018-06-03 UKS Szopienice 1:4 Stadion Śl. Chorzów 3 zobacz ›
12  2018-06-03 SRS Gwiazda Ruda Śl. 5:2 Grunwald Ruda Śl. zobacz ›
12  2018-06-03 MKS Pogoń Ruda Śl. GKS Gieksa 3 Katowice 17:00
13  2018-06-10 GKS Gieksa 3 Katowice UNIA KOSZTOWY 11:30
13  2018-06-10 MKS Pogoń Ruda Śl. UKS Szopienice 17:00
13  2018-06-10 UKS Ruch 2 Chorzów SRS Gwiazda Ruda Śl. 17:00
13  2018-06-10 Grunwald Ruda Śl. Stadion Śl. Chorzów 3 17:00
14  2018-06-17 UNIA KOSZTOWY MKS Pogoń Ruda Śl. 11:30
14  2018-06-17 UKS Szopienice Grunwald Ruda Śl. 17:00
14  2018-06-17 Stadion Śl. Chorzów 3 UKS Ruch 2 Chorzów 17:00
14  2018-06-17 SRS Gwiazda Ruda Śl. GKS Gieksa 3 Katowice 17:00

Strefa Rodzica

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Buttony

Ostatnie spotkanie

Unia  KosztowyAKS  Mikołów
Unia Kosztowy 3:0 AKS Mikołów
2018-06-09, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
KS Piast Bieruń Nowy 1:3 MKS Mysłowice
LGKS 38 Podlesianka Katowice 6:1 GKS Wawel Wirek
LKS Pogoń Imielin 1:0 BKS Sparta Katowice
GKS Urania Ruda Śląska 3:1 LKS Sokół Wola
LKS Łąka 5:2 GKS Krupińki Suszec
LKS Ogrodnik Cielmice 2:0 Pogoń Nowy Bytom
MKS Iskra Pszczyna 4:0 Grunwald Ruda Sląska
Unia Kosztowy 3:0 AKS Mikołów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Statystyki drużyny

Sponsorzy

 

 

Sponsor rocznika 2005

 

 

Sponsor rocznika 2001

 

Sponsor  seniorów

  

 

Sponsor  wspierający

                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy

 

 

 

 Biuro Usług Rachunkowych

mgr Piotr Zawadzki

 

 

"Bergpol" Firma Poligraficzno-Reklamowa

Jacek Berger 

 

 

Serwis Kosiarek Multicom

K.Miarki 13 Mysłowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 723, wczoraj: 668
ogółem: 3 777 061

statystyki szczegółowe